Gölgelik file ne işe yarar

Gölgelik file ne işe yarar

Gölgelik file ne işe yarar

Gölgelik file modelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Öncelikli amacı kullanıldığı alanları güneş ışığından koruyarak gölgelik alanlar oluşturmak olan bu ürünler aynı zamanda rüzgar vb. dış etkenlere karşı bir koruma unsuru olarak tercih edilmektedir. Yine bahçelik alanlarda görüntü koruma amacıyla kullanılabilmektedir. Kısacası gölgelik file çeşitleri kullanıldığı alanlara göre farklı amaçlara sahip olan ürünlerdir.

Gölgelik file ne işe yarar sorusu için verebileceğimiz yanıtlar şöyledir;

  • Gölgeleme özelliği ile kullanıldığı alanları güneşin zararlı ışınlarına karşı korumaktadır.
  • Yapısal özellikleri sayesinde güneş ışığının etkisini azaltarak güçlü bir gölge alanı oluşturmaktadır.  Gölge oluşturduğu alanlarda sıcaklığı kontrol ederek optimum iklimlendirme koşullarını yaratmaktadır.
  • Rüzgar, kar, dolu ve şiddetli hava koşullarında güçlü bir koruyucu olarak görev almaktadır.
  • Müstakil yapıların bahçelerinde çit filesi olarak kullanılarak bu özel alanların dışarı ile olan görsel bağlantısını kesmektedir.
  • Renkleri ve yapısal özellikleri ile kullanıldığı dış alanlarda estetik bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.
  • Delikli yapıları sayesinde ortamdaki hava sirkülasyonunu en kaliteli şekilde sağlayabilmektedir.

File gölgelik çeşitleri kullanılacak alana göre farklı ebatlarda satışa sunulmaktadır. Kendi kullanım alanlarınıza ve kullanım amacınıza göre en uygun fiyatlı gölgelik file modelleri için Akay Tente markası ile iletişime geçebilirsiniz.

Branda Fiyatları ne kadar?

180 Gram Pe Branda 10 ₺ İle 230 Gram Pe Brandalar 15 ₺ Arasında Değişmektedir.

Gölgelik file fiyatları nedir

Gölgelik file satışlarında baz alınan ölçülendirme kullanılacak alanların metrekare ölçümleridir. Dolayısıyla gölgelik file fiyatları ihtiyaç duyulan metrekare ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte gölgelik file uygulamalarında ekstra bazı talepler söz konusu olabilmektedir. Ürünlerin gölgeleme oranı ve ürüne güçlendirilmiş ekstra uygulamaları yapılması fiyatları değiştiren etkenlerin başında gelmektedir.

Akay Tente markası gölgelik file alanında satış yapan en kaliteli firmalardan birisidir.  En uygun fiyat alternatifleri ile satışa sunulan gölgelik fileler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Öncelikli olarak satın almak istediğiniz gölgelik filelerin hangi alanlarda ve hangi amaçla kullanılacağınızı iletmeniz fiyatlandırmaların belirlenmesi için gerekli olacaktır. Bununla birlikte kullanım alanlarınızın kaç metrekare olduğu bilgisini paylaştığınızda en kaliteli gölgelik file ürünleri için hazırlanan en uygun fiyatlar tarafınıza sunulacaktır.

03.11.2022
180
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?