Karpuz Tente

4.000 ₺
Karpuz Tente

Dekoratif Tenteler Hakkında Bilgi

Karpuz tente ürünleri, işletmelerin camekan kısımlarına, çok daha şık bir görüntü katmak ve yağmurdan korumak üzere kullanılmaktadır. Pek çok rengi ve modeli bulunan karpuz tente ürünleri, açılır ve sabit olarak da çeşitlenmektedir. Üretimini sağladığımız karpuz tente modellerimiz, müşterilerimizi her zaman mutlu edecek ve kullanımı kolaylığı sağlayacak şekilde yapılmaktadır.

Karpuz tentelerin genellikle müşterilerimiz tarafından tercih edilen iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ucunda fistolar bulunan ve yarım daire şeklinde karpuz tenteyi süsleyen kısımlardır. Dileyen müşterilerimize düz şekilde biten karpuz tente üretimi de sağlamaktayız. Karpuz tenteler aynı zamanda işletmenizin tabela ismini de taşıyarak bir reklam yapmanıza yardımcı olabilmektedir.

Karpuz Tente Modelleri

Modellerimiz arasında uzun karpuz tentelerimiz bulunuyor. Bu karpuz tenteler, geniş camekanların dışarıdan hoş görünmesini ve yağmur almamasını yağlamaktadır. Bir diğer ürünümüz olan cam üstü karpuz tentelerimiz, genellikle işletmenizin camlarının genişliğine göre üretilerek monte edilmektedir. İşletmenizin her camına ya da giriş kat camlarına yaptırarak hem dikkat çekici bir görüntü elde edebilir hem de yağmurdan müşterilerinizi koruyabilirsiniz.

İşletmelerin en çok karpuz tente tercih ettiği alanlar arasında işletme giriş kapıları bulunmaktadır. İşletmelerinizin girişlerinde, müşterilerinizi özel hissettirmek için kullanabileceğiniz bu tentelerimizin açılır kapanır ve sabit olanları bulunmaktadır. Sıralı karpuz tente kullanımı da son derece tercih edilen bir görüntüdür. Tek ve büyük bir tente yerine üç ya da daha fazla karpuz tente kullanılarak şık görüntü oluşturulabilir.

Genellikle pastanelerde görmeye alıştığımız karpuz tente modelleri, binaların ve işletmelerin çok daha şık görünmesini sağlayacaktır. Bazı bina girişlerinde, yağmurdan korunmak için de kullanılmaktadır. Sizler de işletmenizin ya da binanızın hem şık hem de kaliteli görünmesini isterseniz, bizlerle iletişime geçerek, karpuz tente ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karpuz Tente Fiyatları

Karpuz tente fiyatı ürünlerimizin üretim adedine göre değişmektedir. Geniş alanlarda tek kullanılacak karpuz tenteler ve cam tentelerinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Kullanılacak profillerin adedi, karpuz tentenin genişliği ve sabitleneceği alan da fiyatı etkilemektedir. Ürünlerimizin içerisinde kullanılacak körüklü sistemler, kapanıp açılmasını sağlamakta ve özel üretim gerektirmektedir. Fiyatlarımızı karpuz tenteler içerisinde istediğiniz sistemler de etkilemekte ve değiştirmektedir.

Hizmetlerimizi siz kıymetli müşterilerimize sunarken bütüncül bir davranışla diğer tente hizmetlerimizi de sizlere öneriyoruz. Binanızda bütün bir tente hizmeti kullanmak istiyorsanız, işletmemiz her zaman yanınızda olacaktır. Karpuz tente materyallerinden üretilmiş, diğer tentelerle de binanızda bütün bir görüntüyü yakalayabilirsiniz.

Karpuz tente metre fiyatları hakkında detaylı bilgiyi bizlerle iletişime geçerek alabilirsiniz. İşletmeniz için sipariş etmek istediğiniz tente adedi, üretimi ve sonrasında montajının fiyatlandırmasını yaparak, siz kıymetli müşterilerimize detaylı bilgiler vermekteyiz. Böylece sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Karpuz Tente Özellikleri Nelerdir?

Karpuz tente ürünlerimiz, isminden de anlaşılabileceği gibi yuvarlak şekillidir. Böylece binanın dışına çok rahat bir şekilde monte edilebilir. Bu tenteler, yukarı doğru açılır kapanır olarak üretilebilmektedir. Ürünlerimizi müşterilerimizin dilediği şekilde üreterek sunmaktayız. Karpuz tentelerin kenarlarında bulunan özel mekanizma sayesinde dilediğiniz zaman kapanmasını ve açılmasını da sağlıyoruz.

Karpuz tente fiyat açısından pek çok cebe hitap etmektedir. Açılır kapanır büyük tentelerin yapılması imkansız olan yerlere, karpuz tenteler monte edilerek hem şık hem de modern bir hava katılabilir. Üretimini kendimiz sağladığımız karpuz tentelerimiz, yağmur suyu geçirmemekte, altında kalan kısmı korumaktadır. Günümüzde pek çok işletme tarafından bordo renkleri tercih edilse de işletmenin marka rengine göre de ürünlerin imalatı sağlanmaktadır.

Foto Galeri

Satın Al

Online Alışveriş Sitemiz
www.akaytente.com.tr
13.10.2021
707
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?