Körüklü Tente

Körüklü Tente

Hayatımız her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bu nedenle hepimiz de bunu kolaylaştırabilecek çareler arıyoruz. İş yerimiz ya da evimizin korumalı bir şekilde olması da bizi rahatlatan etmenler arasında yer alıyor. Özellikle evlerimizin önü ya da dükkanlarımızın önü rahat bir nefes almak için çıktığımız alanların başında geliyor. Ancak böyle yerlerin korumalı olması gerekiyor. Bu amaçla kullanılan körüklü tente sayesinde siz de kendinize korumalı bir alan yaratabilirsiniz. Bu tenteleri kafelerde ve evlerinizin bahçelerinde de kullanabilirsiniz. Kaliteli tentelerimiz sayesinde kar ya da yağmur gibi doğa olaylarından etkilenmeyeceksiniz.

Körüklü Tente Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tenteler en fazla kullanılan ve kullanışı oldukça kolay olan tentelerin başında gelir. Bu tenteler sayesinde dışarıda kullandığınız alanın genişliği de ekstra artar. Ayrıca tenteniz sayesinde tenteyi kullandığınız yerin görünüşü de daha fazla güzelleşir. Körüklü tente kullanımı sayesinde kullandığınız alanların gölge olan tarafları da artacaktır. Bu sayede eğer dükkan önünde kullanacaksanız ürünlerinizi güneş ışığından koruyabileceğiniz için daha fazla ürünü teşhir etme olanağı bulursunuz. Ayrıca bu tip tentelerin sizlere sunduğu farklı avantajlar da vardır.

Bunlar:

  • Montajları son derece kolaydır,
  • Tentenin sistemi hem yumuşak hem de oldukça sessiz çalışmaktadır,
  • Kapladıkları alanlar oldukça geniştir,
  • Çok fazla kablo kullanmanıza gerek kalmaz.

Bu özellikleri sayesinde de bu tenteleri tercih edebilirsiniz. Ürettiğimiz tenteler kesinlikle görüş alanlarınızı kapatmamaktadır. İstediğiniz kadar açabilir ve kapatabilirsiniz. Yani tentenin öne doğru ne kadar kapanacağına siz karar verirsiniz.

Körüklü tente fiyatı hakkında araştırma yaptığınızda da görebileceğiniz gibi bu tip tenteler imalatı en zor olan tentelerin başında gelir. Yani işçilik oranı çok fazladır. Ancak fiyatına baktığımızda bu zorluğuna rağmen diğer tentelerin birçoğundan daha uygun fiyatlara satılmaktadır.

Körüklü Tente Modelleri

Tentelerin kullanım alanları ve çeşitleri oldukça geniştir. Körüklü tipindeki tentelerin kullanımları da diğer tenteler gibi geniş alanlarda kullanılır. Bu tip tentelerin boyutları istenildiği gibi ayarlanabildiği için evlerinizin balkonunda bile kullanabilirsiniz. Böylelikle balkonlarınızı yağmurdan ve kardan, bunların yanında aşırı güneşten de koruyabilirsiniz.

Tenteniz sayesinde balkonunuza koltuk ya da diğer eşyalarınızı koyabilirsiniz. Tenteniz ışığı keseceği için eşyalarınız zarar görmeyecektir. Ayrıca körüklü tente fiyat konusunda uygun olmasının yanında boyu ayarlanabilir olduğundan dolayı balkonunuzda görüş açılarınızı da kapatmayacağından emin olabilirsiniz.

Kafelerdeki kullanımlarda da kendi imalatımız olan tentelerimizi istediğiniz zaman kolay bir şekilde kapatabilir ve tekrar açabilirsiniz. Tentelerimizin modelleri kullanacağınız alana göre farklı şekilde üretilmektedir. Tentelerin üretimlerinde kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde mekanik tentenizi uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Tentenizde eskime olduğunda firmamızı arayarak bakımını yapmamız için bizi çağırabilirsiniz. Ayrıca tentelerin kumaşları da mekanik aksamı zarar görmeden değişebilmektedir. Bu sayede tenteniz eskidiğinde yeni bir tente almadan sadece kumaş kısmını değiştirerek tentenizi kullanmaya devam edebileceksiniz.

Körüklü Tente Fiyatları

Kullanımı basit ve ayarlanabilir özellikli olan tentelerimizin fiyatları oldukça uygundur. Körüklü tente metre fiyatları da tenteyi kullanacağınız alana ve tentenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Ayrıca tentelerde kullanılan kumaş ve mekanik aksamın da fiyata etkisi bulunmaktadır. Tentelerimizin fiyat konusunda piyasadaki en uygun fiyatlı tente olduğunun da garantisini veriyoruz. Tentelerimiz ayrıca kaliteli kumaş kullanılarak üretilir.

Bu sayede tenteyi satın aldığınızda uzun bir süre boyunca kumaşta dış etkenlere dayalı bir solma ya da erime gözlenmez. Tüm tente modelleri hakkında bilgi alabilmek için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızdan daha önce yaptığımız çalışmaların fotoğraflarını isteyerek örnek çalışmalarımızı da istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz.

13.10.2021
450
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?