Şemsiye Tente

Şemsiye Tente

İşletmelerin vazgeçilmezi olan şemsiye tente ürünleri, tekli şemsiyelerden çok daha ergonomiktir. Özellikle geniş alanlarda çoklu masa kullanımı yapılması gereken yerlerde, rahatlık sağlamaktadır. Genellikle farklı modelleri ve seçenekleri bulunan şemsiye tenteler, modern çağın bizlere sunduğu rahat ve kolay kullanım sahip ürünler olarak bilinmektedir.

Günümüzde bahçelerde, işletme bahçelerinde, havuz başlarında, restoranlarda kullanımı sıkça görülen şemsiye tente ürünleri aynı zamanda deniz kenarı işletmelerinin de bir numaralı ürünleridir. İnsanların hem yağmurdan hem de güneşten korunmasını sağlayan bu şemsiyeler, geniş bir alanı korudukları için altında pek çok kişinin konaklamasını da sağlamaktadır.

Dilendiği zaman kolayca kapanarak, görüntü kirliliği yaratmayan bu şemsiyeler, hem çok rahat hem de şık görüntüye sahiptir. Küçük tekli şemsiyeler yerine büyük tente şemsiyeler tercih etmek çok daha karlıdır.

Şemsiye Tente Özellikleri Nelerdir?

Dışarıdan tam bir şemsiye olarak görülen bu ürünlerimiz genellikle tepe noktasında hava alanı bulundurmaktadır. Rüzgarlı günlerde, hava alttan ya da üstten geldiğinde, şemsiyeyi hareket ettirebilmektedir. Ürünlerimizde bulunan bu ayrı hava noktası sayesinde, hareket etmeden kalabilmektedir. Şemsiye tente kullanımı işletmeler için çok kolaydır.

Şemsiye mekanizmasına sahip iç kısmı, yukarı itilerek açılan bir yüzeye işaret etmektedir. Açılan şemsiye, kilidine oturtularak sabitlenir. Altında yer alan sağlam ve hareket etmesini engelleyen ağırlığı sayesinde, altındaki insanlar güvenle oturabilir. Ürünlerimizde renk ve model seçeneği de son derece geniştir. Şemsiye tente fiyatı büyüklüğüne göre değişebilmektedir.

Evlerinizdeki bahçe masanıza gelen güneşi küçük şemsiyenizle engelleyemiyorsanız, şemsiye tente ürünlerimize göz atabilirsiniz. Ürünlerimizde son derece kaliteli malzeme kullanarak hem yağmur hem de güneş dayanıklı olarak üretiyoruz. Müşterilerimizin her zaman memnun olması ve ürünlerimizi severek kullanması bizler için birinci sırada yer almaktadır.

Şemsiye Tente Modelleri

Şemsiye tente adı verilen ürünlerimiz arasında farklı modeller yer almaktadır. Orta kısmından direklere sahip olan ilk ürünümüz genellikle sahillerde ve beach parklarda tercih edilir. Büyük bir alanı kaplar ve çevresindeki kişilerin rahatça oturmasına yardımcı olur. Bunun yanında açık hava işletmelerinde de sıkça tercih edilmektedir. Kafeteryalarda ve kantinlerde de çok sık tercih edilen ürünümüz, hem ergonomik hem de güneş ve yağmur etkilerine dayanıklıdır.

Asma şeklinde sabit duran şemsiye modelimiz de bulunmaktadır. Bu şemsiye türünün ağırlık merkezi kenardadır. Böylece şemsiyenin altında bir direk olmadan rahatça oturulmasını sağlar. Geniş ve dar tüm alanlarda kullanılabilir. Özellikle kafelerde, ortaya masa yerleştirilecek alanlarda sıkça tercih edilmektedir. Kenarındaki ağırlık merkezi, kavisli, yuvarlak, köşeli şekillerde çeşitlenebilmektedir.

Yuvarlak ve köşeli olarak şemsiye ürünlerimiz çeşitlenmektedir. Yuvarlak olarak üretilen şemsiyemiz, yağmur şemsiyelerine benzemekte ve kenarlarına eşit uzanan iç mekanizmaya sahiptir. Bir diğer ürünümüz olan kare şemsiye, içerisindeki özel mekanizmayla birlikte harekete geçmektedir.

Şemsiye tentelerimizin renklerini, sizlerin işletmesinin marka rengine göre de şekillendirebiliyoruz. Böylece bütüncül bir işletme görüntüsünü müşterinize geçirerek, sizlere daha çok ziyaret gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

Şemsiye Tente Fiyatları

Şemsiye tente metre fiyatları adede göre farklılık göstermektedir. Özellikle işletmenize ya da evinize alacağınız ürünlerimizde fiyat farklılıkları adetten kaynaklanmaktadır. Şemsiyelerin genişliği de fiyatları doğrudan etkileyebilmektedir. Özellikle altında tekerlekli ya da sabit şemsiye isteyen müşterilerimizin de fiyatlarda farklılık olabileceğini bilmesi gerekir.

Şemsiye tente fiyat alanında merak ettiğiniz her şeyi öğrenmek için işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Renk, model ve genişlik alanlarında sizlerle anlaştıktan sonra fiyat listemizle sizlere teklif getirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin bu teklifleri kabul etmesi halinde de üretime hemen başlayarak en kısa sürede ürünlerin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

13.10.2021
1.772
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?