Dome Çadır

Dome Çadır

Dome Çadır Olarak ; DOMES kubbe çadırlar geodezik kubbe yapısına sahiptir. Şekil itibari ile iglo çadır stilinde olan dome (kubbe) çadırlar doğa dostu ahşap iskelet yapısı sayesinde hafif, güçlü ve dayanıklıdır.

  • DIY(KENDİN YAP)Tridome dome (kubbe) çadırlar DIY konseptine uygun tasarlanmıştır. Patentli bağlantı elemanları ve branda sistemleri sayesinde iki kişi 6 saate kolayca kurulum yapabilir. Diğer geodezik yapıya sahip dome çadırların aksine, kurulum için dışarıdan destek almanıza ihtiyaç yoktur.
  • Özelleştirilebilir YapıTriDOMES dome (kubbe) çadırlar modellerinde, çadır malzemesi olarak 850 g/m2 Alman malı ithal branda kullanılmaktadır. Eğer istenirse yalıtım malzemesi de uygulanabilmektedir. Bu sayede soğuk hava şartlarına uygun bir yapı oluşur.
  • 6 Farklı Boyut Seçeneği5D 18,5m2 , 6D 27m2 ve 7D 36m2, 8D 47m2, 10D 77 m2, 12D 103 m2 olmak üzere altı farklı dome (kubbe) çadır boyutu vardır. Geodezik kubbe çadır olarak tasarlanan bu modellerimiz, talep edilmesi durumunda daha da büyük ölçülerde yapılabilmektedir. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Farklı İklim ve Hava Koşullarına UyguntriDOMES dome (kubbe) çadırlar tamamen kapalı, % 100 su geçirmez, yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. Klima veya soba kurulumu için uygundur. En soğuk ve en sıcak hava koşullarına uygundur.
  • Dayanıklı YapıtriDOMES dome çadırlar statik hesaplar yapılarak, maruz kalacağı kar ve rüzgar yüklerine karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. İglo çadır mantığı ile tasarlandığından dolayı e nsoğuk ve en sıcak hava koşullarına uygundur.
  • Ekonomik ÇözümtriDOMES dome çadırlar, estetik ve dayanıklı yapısı karşılığında oldukça düşük fiyatı sayesinde düşük bütçelerle hayalinizdeki geodezik kubbe ya da iglo çadır tarzı bir eve sahip olabilirsiniz. .
  • Sertifikalı ve ÇevrecitriDOMES dome çadır modellerimizde kullanılan malzemeler, çevreye minimum etki, maksimum uyum sağlar. Blackout, UV korumalı, alev yürümez, su geçirmez çadır kumaşı ile kaliteli ahşap ve metaller kullanılmıştır. Ayrıca malzemelerin hepsi sertifikalıdır.
  • Kolay BakımtriDOMES Kubbe çadırlar herhangi bir büyük bakım gerektirmez.
04.11.2022
766
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?