Halı Saha Brandası

Halı Saha Brandası

Halı saha brandası ürünleri, üzeri açık halı sahaların kolaylıkla kapalı alanlara çevrilmesini sağlamaktadır. Özellikle şehirlerdeki spor kulüplerinin ve komplekslerinin açık halı sahalarında kullanılarak, çok daha sağlıklı ve daha uzun süre kullanımını sağlayacak olan bu brandalar, yağmura ve güneşe dayanıklı olarak üretilmektedir. Soğukta ve güneşin tepede olduğu zamanlar, halı sahada maç yapmak son derece zorlayabilir. Bu durumu değiştirmek de yine sizlerin elindedir. Halı saha işletmelerinizde kullanabileceğiniz bu ürünler, müşterilerinizin sizleri daha çok tercih etmesine yardımcı olacaktır. Alanın üzerinin tamamen bu brandalarla kapanması, hem içerisinin ılık olmasına hem de diğer doğa olaylarından etkilenmesine engel olmaktadır. Özenle üretilen profillerin üzerine gerilerek sabitlenen branda, su sızdırmaz yapıdadır. Yanmayan kumaşlardan elde edilerek sizlerin hayatını tehlikeye atmaz. Montajını ve kurulumunu yaptığımız brandalarımız, sizlere çok uzun yıllar boyunca hizmet edebilecek kalitede ve kalınlıkta üretilmektedir.

Halı Saha Brandası Özellikleri Nelerdir?

Halı saha brandası sistemleri sahanın üst alanını kaplayan özel sistemler olarak üretilmektedir. Şirketimiz, siz müşterilerimizin özel istekleri olan branda ve tentelerin üretimini en hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmekte ve teslim etmektedir. Kaliteli branda imalatı sağlayarak, sizlere uzun süre kullanabileceğiniz hizmetleri sunuyoruz. Halı sahanızın çevresine yerleştirdiğimiz profiller ve onu tamamen kaplayacak brandalar sayesinde, sizlere sağlıklı bir spor alanı sunuyoruz. Özel tekniklerimizle brandaları profillere sabitleyerek, sizlere yaz kış demeden hizmet etmesini sağlıyoruz. Brandalarımızın en büyük özelliklerinden birisi de güneş ışınlarını yumuşatması ve içeriye çok az oranda geçirerek, sıcak yaz günlerinde bile spor yapabilmenizi sağlamasıdır. Direkt güneş ışığına maruz kalmadan antrenmanlarınıza devam edebilirsiniz.

Halı Saha Brandası Modelleri

Farklı renklerde üretilebilen halı saha brandalarımız her zaman sizlere hizmet vermek için özenle işlenmektedir. Spor tesislerinde kendi takımınızın renklerini kullanarak, halı sahayı boydan boya kaplayabilirsiniz. Böylece hem kaliteli hem de takıma sadık bir alan yaratmış olursunuz. Hizmetlerimizde her zaman kaliteli profiller kullanılmakta, sistem halı sahanızın boyutlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Kış aylarında antrenman yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan kapalı halı sahalar, çok daha kullanışlı olmaktadır. Yağmur ve kardan etkilenmeden, rüzgardan üşümeden kolayca sporunuzu yapabileceğiniz alanlar yaratmak istiyorsanız, ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Halı saha brandası fiyat alanında da uygun bir şekilde çalışarak, müşterilerimize her zaman hak ettikleri hizmeti sağlama gayretindeyiz. Islak zeminde maç yapmak hem zor hem de sağlık açısından son derece zararlı sonuçlar doğurabilmektedir. Kaygan olan zeminde düşerek ayağınızı burkabilirsiniz. Müşterilerinizi düşünerek bu durumu tam tersine çevirebilir ve en gözde halı sahaya sahip olabilirsiniz. Yağmurdan, kardan, güneşten etkilenmeyen branda kumaşları sayesinde, halı sahanızın üzerini ve çevresini bizlere kaplatabilir, çok uzun yıllar boyunca güvenli ve sağlıklı şekilde ürünlerin kullanımına devam edebilirsiniz.

Halı Saha Brandası Fiyatları

Halı saha brandası fiyatı konusunda net ve kesin bir bilgi alabilmek için işletmemizle iletişime geçmeniz son derece önemlidir. Üretilecek brandanın büyüklüğü, kullanılacak sistemin çeşitliliği fiyatlarımızı etkilemektedir. Genellikle standart boylar dışında büyük ve küçük halı sahalar için de branda sistemlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Halı saha brandası ürünümüz, demir çitler boyunca dik şekilde sahayı sarmaktadır. Üst kısmı dilediğiniz şekilde üretilebilmektedir. Özellikle çatı şeklinde ve yarım ay şeklinde olan ürünlerimiz çokça tercih edilmektedir. Halı saha brandası fiyatları üretilecek adede göre ve boyuta göre değişmektedir. Her halı saha aynı boyutlara sahip olmamakla birlikte, hepsine de eşit branda kumaşı kullanımı yapılmamaktadır.

Ürün Galerisi

Bize Sorabilirsiniz
13.10.2021
304
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?