Mafsallı Tente

7.500₺ 6.000 ₺
Mafsallı Tente

Mafsallı Menuel veya Motorlu Açılır Tente Sistemleri

Güneş, rüzgar ya da yağmurdan korunmamızı sağlayan bir branda çeşidi olan tenteler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Mafsallı tente adı verilen tente modeliyse genel olarak dışarıdaki mekanlarda kullanılmakta olan bir tentedir. Mafsal adını taşıyan fonksiyonunun verdiği kolaylık sayesinde bu tentelerinizi istediğiniz her vakit kapatır veya açarsınız. Son derece kullanışlı bir tente olan bu modelimiz sayesinde rahat ve konforlu bir yaşamınız olacak. Ayrıca bu tente modelimizin şıklığı sayesinde de dükkanınıza ya da evinizin bahçesine çok güzel bir görünüm gelmiş olacak. Özellikle restoran, cafe gibi gün boyu misafirlerinizi ağırlayacağınız mekanlarda bu tip tenteler daha fazla müşteri çekmenize olanak tanıyacak.

Mafsallı Tente Özellikleri Nelerdir?

Tenteler, kollarını tamamen açtığınız zaman 3,5 metre çapında bir uzunluk elde etmenizi sağlar. Küçük ya da büyük işletmeler, lokantalar ya da çay bahçesi gibi alanlarda kullanılan tentelerin birçok özelliği bulunmaktadır. Alüminyumdan imal edilen tentelerde istediğiniz eğimde üretim yapılır. Yani tentenizin eğimini montaj sırasında birlikte ayarlayabiliriz. Düğmeli ve motorlu üretilen tenteler kademeli bir şekilde açılır ve yine aynı şekilde kapanır. İthal ya da akrilik kumaş çeşitleri kullanmaktayız. Ayrıca kumaşın desenli ya da desensiz oluşunu ve rengini de siz belirlersiniz.

Mafsallı Tente Modelleri

Sizin isteğinize göre ürettiğimiz tentelerimizde isterseniz klasik isterseniz de motorlu üretim yapıyoruz. Hatta bu tentelere dilerseniz rüzgar ya da güneş sensörü de ekleyebiliriz. Bu sayede tentelerin açılıp kapanmasıyla uğraşmanıza gerek kalmaz. Kafenizin üzerini kapatmada kullandığınız tenteniz rüzgar veyahut güneş çıktığında sensörü sayesinde otomatik olarak durumu algılayarak kapanır veya açılır.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente fiyatı içerdiği özelliklere göre değişiklik gösterir. Tentenin kumaşının çeşidi, kullanılan kumaşın uzunluğu, alüminyum doğramaların boyutu gibi tüm etmenler tentenizin fiyatını belirler. Yani mafsallı tente metre fiyatları kullanılan malzeme miktarına göre değişir. Ayrıca bu tentelerin fiyatlarına etki eden bir diğer etken de çeşididir. Motorlu ve motorsuz çeşitlerimizin fiyatları da farklı olmaktadır.

Mafsallı Tente Ne Demek?

Bu tenteleri kelime anlamı dirsek olduğu için dirseğin çalışması gibi düşünebilirsiniz. Yani bu tenteler bir dirsek gibi iç içe kıvrılarak kapanmakta – açılmaktadır. Bu özellik de tentenizin kapandığında neredeyse hiç yer kaplamamasını sağlar. Yani bu tenteler sizi yerden de tasarruf ettirecektir. Ayrıca kapanınca ince bir görüntü verdiği için dükkanınızın görüntüsünü de kötüleştirmez.

Mafsallı Tente Nasıl Yapılır?

Tentelerimizin imal edilmesi dükkanınızdan alacağımız ölçülere göre yapılmaktadır. Yani tenteler sabit boyutlarda değildir. İhtiyacınız olan şekilde tentelerimiz üretilir ve montajı ustalarımız tarafından kısa sürede yapılır. Mafsallı tente fiyat hususunda da dükkanın tente takılacak alanının uzunluğu bunu belirler. Tente montajında kullandığımız malzemeler de son kalitedir. Hiçbir şekilde yerinden çıkması, kopması ya da düşmesi mümkün olmamaktadır.

Mafsallı Tente Nasıl Çalışır?

Tenteler motorlu ve motorsuz şekilde bulunur. Motorsuz olanları elle kontrol edebilirsiniz. Motorlu olanlarsa otomatik çalışırlar. Bu nedenle kullanımı daha kolaydır. Bunun yanında tentenizi motorlu üretmemizi isterseniz bu size ekstra kumanda da sağlayacaktır.

Bu kumandayla artık oturduğunuz yerden tentenizi kontrol edebilir, açıp kapayabilirsiniz. Tentelerimizin üretiminde oldukça kaliteli kumaşlar kullanmaktayız ancak yine de istediğiniz başka bir kumaş olursa onu da tentenize montajlayabiliriz. Yani tentenizin motorlu, motorsuz olması ya da kumaşının kalitesini veya çeşidini seçmek tamamen size kalmıştır.

Tentenize motor taktırarak siz de kumandalı kolay bir mafsallı tente kullanımı elde edebilirsiniz. Tentenizi motorsuz seçmeniz durumunda da yine basitçe düğmesine basarak kullanabilirsiniz.

Foto Galeri

Sıkça Sorulanlar
Satın Al

Online Alış Veriş Sitemiz
www.akaytente.com.tr
13.10.2021
574
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?