Pergola Tente

Pergola Tente

Işıklı Kumandalı Tente

Pergola tente genellikle dış mekanlarda kullanılan bir tür açılır kapanır mekanizmadır. Bu sistemler, pek çok yerde kullanılabilir durumdadır. Özellikle dış mekan işletmelerinde, kış bahçelerinde kullanılarak, çoklu fonksiyonların yararlanılmaktadır. Evlerinizin ön bahçelerinde, kendinize ait oturma alanı yaratırken, açılır kapanır pergola tentelerden faydalanabilirsiniz. Böylece dilediğiniz korunaklı ve sakin ortama hızlı bir şekilde kavuşursunuz.

Tente pergola alanında hizmet verdiğimiz işletmemizde, müşteri memnuniyeti bizler için son derece önemlidir. Yerinde ve görerek yaptığımız tasarımlarımız sayesinde, evlerinizde ve iş yerlerinizde kullanışlı ürünlerimize yer verebilirsiniz. Profillerin renkleri, dilediğiniz şekilde üretilmektedir. İş yerinizin ya da evinizin dekorasyon renklerine uygun olarak profillerin boyanması sağlanmaktadır.

Pergola tente sistemleri sayesinde, dilediğiniz zaman üstü açık bir bahçe, dilediğiniz zaman kapalı alanlar yaratabilirsiniz. Özellikle kış aylarında yağmur ve kardan korunmak için, dış mekan işletmelerinde çokça tercih edilmektedir. Kendisinden lambaları olması da ürünün kullanışlılığını artırmaktadır. Otellerde, havuz başında ve restoran kısmında da sıkça tercih edilen pergola tente ürünleri, işletmelere çok fonksiyonlu olmasıyla yakın gelmektedir. Her zaman kendi diledikleri şekilde kullanabilecekleri tenteler, sabit tentelerden çok daha ergonomiktir.

Pergola Tente Özellikleri Nelerdir?

Ürünümüz, alanın büyüklüğüne göre şekillenmektedir. Büyük kapalı alanlar yaratılmak istendiğinde birkaç farklı mekanizma kullanılarak istenen sonucun alınmasında yardımcı olmaktayız. Tentenin bittiği noktalarda, mekanizmayla bağlantısı sağlanmaktadır. Böylece kumanda yardımıyla kolaylıkla kapanıp açılması sağlanır. Üzerinde yer alan lambalar sayesinde, hem estetik bir görüntüye sahip olur hem de ışığın yüzeylere eşit dağılmasını sağlarsınız.

Katlanarak açılan ve kapanan pergola tente kullanımı son derece basittir. Kendisine özel kumandaya sahip olan bu cihazı, üzerindeki tuşlardan kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Dilerseniz ışıklarını açıp kapatabilir ve elektrik tasarrufu da yapabilirsiniz. Şık restoranlarda, kafelerde kullanımı son derece yaygın olan ürünlerimizi aynı zamanda havuzlarınızı açık ve kapalı alana çevirmek için de kullanabilirsiniz.

Pergola Tente Modelleri

Pergola tente, son derece geniş bir model alanında müşterilerimize sunulmaktadır. Özellikle tek taraflı ve çift taraflı ürünlerimiz sayesinde, dilediğiniz alanı tamamen ya da yarı şekilde kapatabilirsiniz. Aynı zamanda mimari estetik algısına da yardımcı olacak ürünlerimiz bulunmaktadır. Düz ve küt şekilde ilerleyen pergola tente ürünlerimizin yanında hafif kavisli gelen tentelerimiz de bulunuyor. Böylece, binanın ve işletmenizin en estetik ve şık şekilde tenteyle kapatılmasına yardımcı oluyoruz. Pergola tente fiyat ve performans olarak, çoğu sabit tenteden faydalıdır. Hem uygun fiyatlara sahip olacağınız tenteler, dilediğiniz zaman açılır kapanır şekilde de kullanılabilmektedir.

Standart pergola ürünümüz, düz profiller üzerine sabitlenerek üretilmektedir. Duvara askılı pergolalarımız, yer sıkıntısı olan müşterilerimiz için birebirdir. Özellikle radyan ismi alan pergola tente ürünlerimiz, hafif kavisli olanlardır. Çift taraflı radyan ve çift taraflı standart pergola tente üretimini de sağlayarak, müşterilerimize diledikleri alanda hizmet veriyoruz. Özellikle son teknolojilerle birlikte son derece estetik bir görüntüye sahip olarak üretilmiş, askılı çift taraflı pergola hizmeti de sunmaktayız.

Pergola Tente Fiyatları

Pergola tente fiyatları uygulanacak metrekare alanına göre değişebilmektedir. Kullanılmasını istediğiniz profillerin üretilmesi, tente malzemelerinin temini gibi durumları da işin içine katarak, işletmeniz ya da bahçeniz için sizlere fiyat çizelgesi sunmaktayız.

Pergola tente fiyatı uygulanmasını istediğiniz şekle göre de değişmektedir. Tek taraflı pergola tenteler duvara ve yere monte edilirken, çift taraflı tentelerin ortada bir desteğe ihtiyacı bulunmaktadır. Fiyatlandırmalarımızı elektrik hattına, kullanılacak ürünlere ve profillere göre çeşitlendirerek sizlerle paylaşıyoruz. Karşılıklı anlaşmalar sağlandıktan sonra sizlere en kaliteli şekilde hizmetlerimizi sunuyoruz.

Pergola Tente
13.10.2021
409
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?