Klasik Tente

Klasik Tente

Klasik Tente

Klasik Tente Tenteler hayatımızı kolaylaştırma noktasında en büyük yardımcılarımızdan biri. Dükkanlarınızda veya evlerinizin bahçe kısımlarında kullanabileceğimiz tenteleri ev balkonlarına da monte edebilmekteyiz. Böylece evlerinizin balkonlarını klasik tente ile uygun fiyatlara kışın yağmurdan, kardan; yazınsa çok sıcaklardan koruyabilirsiniz.

Tenteler ile bahçelerinizde de aynı şekilde huzurlu ortamlar yaratabilirsiniz. Piyasanın en uygun fiyatlı tentesi olan klasik tipteki tentelerde renk seçeneği de bulunur. Dilerseniz kendiniz renk seçimi yapabileceğiniz gibi dilerseniz de ortama en uygun olan rengi seçmenize yardımcı olabiliriz.

Alüminyumdan ürettiğimiz tenteler yırtılmaya karşı dayanıklı olan özel kumaş malzemelerimizle kaplanır. Uzaktan kumanda yardımıyla da yönetebileceğiniz tenteyi ayrıca kolayca temizleyebilirsiniz. Tentelerde kir tutmayan özellikte üretilen kumaşlar kullanılır. Yağmur suları ve kirler tenteden kayıp gitmektedir.

Klasik Tente Özellikleri Nelerdir?

Uzun senelerce kullanabileceğiniz tente modellerimiz güneşe, kara ve yağmura dayanıklılık gösterir. Ayrıca klasik tente sistemleri asla güneşi geçirmezler. Tente altına eğer kafe sahibiyseniz masa ve sandalyeleri güvenle koyabilirsiniz. Ayrıca tenteler sizi, yerinden kopma, rüzgardan uçup yırtılma gibi sürprizlerle karşılaştırmaz. Bu noktada da son derece güvenlidir. Klasik tenteyi isteğinize göre kapatabilir ve yine istediğiniz zaman tekrar açarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Tente kolay kullanım özelliğiyle de öne çıkar.

Zaten bu nedenden dolayı uzun yıllardır kullanagelmiş bir üründür. Tentede kullanılma olan malzemelerimiz en az beş sene solmaz. Ayrıca tente üzerine isteğinize göre dükkanınızın ismini de baskı yapabilmekteyiz. Bu sayede tenteyi açtığınız zaman dükkan tabelası gözükmüyor olsa da tentenin üzerindeki isim sayesinde dükkanınızın ismi uzaklardan da görülecektir.

Klasik Tente Modelleri

Klasik tentelerin kullanıma göre üretilmekte olan onlarca farklı modeli vardır. Motorlusundan motorsuzuna, rüzgar sensörlüsünden güneş sensörlüsüne kadar birçok çeşide firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Klasik tente kullanımı kolay olduğundan bu tentelerden en klasiğini yani motorsuz olanını seçseniz dahi kullanımında sıkıntı yaşamazsınız.

Pastanede, lokantada, çay bahçesi ya da her türlü işletmede kullanılan klasik tenteleri kurduğumuz alanlarda kapalı bir ortammış gibi bir görünüm ve rahatlık elde edeceksiniz. Tentelere motor taktırarak çok daha kolay kullanabilirsiniz. Motorlu tentede ayrıca kumandalar da verilmektedir. Bu sayede de tenteyi uzaktan kullanarak müşterilerinizi rahatsız etmeden aç – kapa yapabileceksiniz.

Tente modellerimizden biri de sensörlü olanlarıdır. Bu modellerde ortamın güneş ısısının artması ya da rüzgarın çıkması gibi durumlar tentenin harekete geçmesi için yeterlidir.

Yani sizin manuel olarak herhangi bir uyarıda bulunmanıza gerek kalmadan tente kendiliğinden harekete geçmektedir. Tentelerde üretim de tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapılır. Alanınızın ne kadar büyük olduğuna bağlı olarak tente üretimi ve montajlaması yapılmaktadır. Klasik tente fiyatları da bu noktada belirlenmektedir.

Klasik Tente Fiyatları

Klasik tenteleri diğerlerinden ayıran en tipik özelliği fiyatıdır diyebiliriz. Gelişmiş modellerden klasiği ayıran genelde fiyatı olmaktadır. Klasik tente fiyatı genel anlamda diğer tentelerden ucuzdur. Ancak sizlere sunduğu avantajlar ve barındırdığı özellikler bakımından fiyatından çok daha fazlasını sunar. Bu tentelerde fiyatı asıl belirleyense tenteye eklenen özelliklerdir.

Tenteye motor takmamızı isterseniz fiyat da doğal olarak artmaktadır. Bu güneş – rüzgar sensörleri eklendiğinde de aynı şekilde geçerlidir. Bu sensörlerin eklenmesi de ek maliyet gerektirdiğinden fiyatta artışa sebep olurlar. Klasik tente fiyat artışına sebep olan bir diğer husus kullandığımız malzemenin oranı olmaktadır.

Kullanım alanınız genişledikçe kullandığımız doğramalar ve kumaş miktarı da artış göstereceğinden fiyatta da değişiklik meydana gelmektedir. Oldukça şık görünüm sağlayan ve size ek alanlar yaratacak olan garantili tenteler hakkında daha çok bilgi alabilmek için bizi arayabilirsiniz.

13.10.2021
424
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?