Hangar Çadırı

İndirimli Ürün
1.200 ₺ 900 ₺
Hangar Çadırı

Depo çadırı veya Hangar olarak ta tanımlanan hangar çadırı, istenen her ölçüde üretilebilen ve talepler doğrultusunda izolasyonu da yapılabilen bir çadır sistemidir. Depo olarak kullanılan bina maliyetleri düşünüldüğünde çok daha ekonomik olup fonksiyoneldir. Depo için bir gider ayırmak istemeyenler için son derece düşük maliyetli olup depo ihtiyacını en etkili şekilde karşılar.

Hangar çadırı üretimi yapan firmamız, her ihtiyaca uygun hangar çadırı üretimi ile sektörde lider firmalar arasındadır. En uygun fiyatlarla hangar çadırı temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangar Çadırı Modelleri

Düz, oval ve geometrik şekillerde üretilip monte edilen hangar çadırı, talebe göre değişen model alternatifleri ile her ihtiyaca cevap veriyor. Rüzgar, kar, yağmur ve basınca karşı yüksek mukavemette olan hangar çadırı modelleri, oldukça geniş kullanım alanı ile sıklıkla tercih ediliyor. Mekana göre değişen hangar çadırı modelleri, istenen büyüklükte ve şekilde üretilmekte olup en ekonomik depo mekanı olarak dikkat çekiyor.

Hızlı ve kolay bir şekilde kurulan hangar çadırı, gerektiğinde başka bir alana da taşınabilen özelliktedir. Kayar perde kapısı yanında hızla açılabilen otomatik kapıda modelleri de bulunmaktadır. İzolasyonlu ve izolasyonsuz hangar modelleri ile firmamız, sektörde hızlı, güvenilir ve ekonomik fiyatlı bir hangar çadırı tedarikçisidir.

Hangar Çadırı Kullanım Alanları

Depo alanı, konser, iftar, toplantı, hava araçları alanı ve diğer tüm endüstriyel alanlarda profesyonel çözümler sunuyor. Üretim ve depolama alanı olarak ta kullanılan hangar çadırları, alev yürümez brandadan üretilmekte olup kullanım alanı son derece geniştir. Geniş alanlarda her çeşit dış etkiye karşı koruma sağlayan alanlar yaratmakta olup ısı ve nem yalıtımına sahip özelliktedir. Yemek imali, yemek tüketimi, atık malzeme depolama, tarımsal depolama ve yığın depolama gibi farklı amaçlar için kullanılır. Standart bir ölçüsü olmayan hangar çadırları amaca uygun farklı ölçülerde üretilen çadır çeşididir.

Üçgen, yarım daire veya prizmatik şekilde imalatı yapılır.

Hangar çadırı üretimi ve montajını yapan firmamız, her ihtiyacı karşılayan ekonomik hangar çadırı modelleri ile hizmetinizdedir.

Hangar Çadırı Fiyatları

Hangar çadırları, firmamızın en uygun fiyatlarla sunduğu çadır çeşidi olup fiyatlar ölçülere göre değişmektedir. İhtiyaca uygun üretilen hangar çadırları, farklı ölçülerde ve şekillerde üretilmektedir. Modüler yapısı ve amaca uygun ölçüleri ile hangar çadırları en uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır.

Hangar ihtiyacınızı en ekonomik fiyatlarla karşılamak için hangar çadırı sipariş edebilir, kaliteli ve güvenilir hangar çadırlarına en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Hangar Çadırı Özellikleri

 • Çok amaçlı olup kullanım alanı son derece geniştir.
 • Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • İhtiyaca ve talebe göre farklı şekillerde üretilebilir.
 • Kapı, pencere veya çelik panel kullanımı gibi farklı sistemlerle üretilebilir.
 • Her türlü olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
 • İmar izni gerektirmeyen, gerektiğinde izolasyon ve yalıtım yapılabilen bir çadır türüdür.
 • İstenen ölçülerde üretilmekte olup mekana uyumludur.
 • Kolon kullanılmayan hangar çadırında araç ve forklift gibi benzer cihazlar kullanılabilir.
 • Aydınlatma, ısıtma, armatür ve havalandırma gibi aksesuarlar talep dahilinde eklenebilir.
 • Kurulumu hızlı, sökülüp tekrar kurulumu kolaydır.
 • Malzeme kalitesi aşınmalara ve yıpranmalara karşı yüksek performanslıdır.
 • Düşük maliyetli yüksek performanslıdır.
 • Yan cephe kaplamaları PVC, çelik panel veya şeffaf PVC olarak üretilebilir.
 • İskeleti bir bütün olup ekstra desteğe gerek yoktur.

Sektörün en kaliteli, en dayanıklı, fonksiyonel ve en ekonomik hangar çadırı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Galerisi

Bize Sorabilirsiniz

13.10.2021
476
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?