Yarasa Tente

100% Memnuniyet
Yarasa Tente

Size en güzel ve orijinal tenteleri sunmanın yanı sıra, size en şık ve kaliteli ” Yarasa Tente ” modellerini sunmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Mağazada oluşturduğumuz bir çeşit tente türü olan Yarasa tipi Tente ürünü, onlarca farklı renk, farklı stil ve önceliklere sahip olmaktadır. Ürünümüz Türkiye’nin her iline gerekli hizmeti sağlamakta iken İstanbul’daki her bölgede çalışmamız imkanlar dahilindedir.

Yarasa Tente Nedir?

Çeşitli dış faktörlerden ve hava koşullarından etkilenmeyen bir tente sistemi sağlamak temel olarak bir yarasa tentesi şeklidir. Yarasa tenteleri, güneşe maruz kalmayı önlemek için kumaşlar, brandalar, çadırlar ve diğer ürünlerden yapılır. Zaman geçtikçe, bu yarasa tenteleri gittikçe daha güçlü hale gelir.

Bugün, kurumsal konforun vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Yarasa tente sistemi, restoranlar ve işletmeler, oteller ve etkinlik mekanları gibi birçok açık ve kapalı alanda kullanılır.

Yarasa germe kanopi brandası olarak da bilinen yarasa süspansiyonu, bir yarasanın kanatlarından esinlenerek asılı bir yarasa şeklinden yapılmış dekoratif bir tente modelidir. Yarasa Tente modelinde istenen kumaş için istenen şekil sağlanabilir. Yarasa tente sisteminin modeli üçgen, kare, asimetrik ve kubbe şeklindedir. Yarasa tentesi, kar yükü, yağmur yükü ve rüzgar yükü hesaplanarak tasarlanmıştır ve neredeyse tüm hava koşulları için uygundur. Tuval Avrupa’dan ithal edildiğinden, iki tuval arasında siyah film üretilir ve siyah film tek bir kumaş tabakası şeklinde üretilir.

Yarasa Tente Kullanım Alanları

İşletme sahiplerinin Yarasa Tente dediğinde ilk akla gelen ürün bizim firmamız tarafından yapılan ürün olmaktadır. Firmamız tarafından üretilen pek çok Tende seçeneği bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında Yarasa Tende ürünleri daha şık ve eşitlikçi bir yapıya sahip, mağazalarda, butiklerde ve şirket teşhir sistemlerinde kullanılan ürünler açık bahçelerde, özellikle de kafelerde ve restoranlarda kullanılmaktadır. Otel, spor tesisi ve tente sistemleri gibi birçok alanda inşaat ruhsatı olmadan kullanılabilir.

Tente tipi sadece dekoratif bir rol oynamakla kalmaz, aynı zamanda dış mekanda, özellikle yağmur ve güneş ışığını önlemek için daha rahat bir his sağlar. Sistem özellikle çalışma için kullanışlıdır, çünkü artık kapalı alanlarda sigara içilmesine izin verilmediği için sigara kullanan müşteriler açık alanı ve bahçeyi kullanmayı seçebilirler.

Dolayısı ile Yarasa Tente ile kaplı olan bahçe veya açık alan müşterileri hem memnun edecek hem de işletmenizi diğer işletmelerden ayıran temel prensiplerden birisi olabilecektir. Ayrıca havuz kenarları, teraslar ve balkonlar, teraslar ve kamelya için de kullanılırlar. Yazları koruyan ve kıştan etkilenmeyen tente sistemi rahat ve güvenlidir. Yarasa Tente ürününün birçok kullanım alanının yanında kurulumu ve kurulumu kolay olması, kullanıcıların sıklıkla sevdiği bir özelliktir.

Tente monte edilmeden önce, ölçümden önceki alanda olmalıdır. Daha önce ölçülen ve üretilen yarasa şeklindeki kumaş bu alana getirilir ve kurulum aşamasına girilir. İş yüküne bağlı olarak, yarasa kanopisinin kurulum aşamasının tamamlanması en az 5 iş günü sürer. Tabii ki, bu süre üründen ürüne değişir ve daha kısa bir sürede tamamlanabilir veya daha uzun bir süre içinde sona erebilir.

Yarasa Tente Çeşitleri

Yarasa çadır türleri firmamız tarafından üretilmektedir, ” üçgen yarasa tente “, ” kare yarasa tente “, ” asimetrik yarasa tente ” ve ” Kubbe yarasa tente ” dört türü vardır. Kullanıcılar istedikleri Yarasa Tende çeşitlerinden herhangi birini seçerse seçsin, sadece aşağıdaki gibi birçok faydaya sahip olabilirler.

Faydalar şöyle özetlenebilmektedir:

  • Yarasa tente sistemi, mekanın daha zarif ve hoş görünmesini sağlar ve izin gerektirmeden tüm alanlarda kullanılabilir.
  • Yarsa tente sistemi, şirkete diğer ek alan / alan seçenekleri fırsatını sunar ve kullanımı kolay özellikleri kullanımı kolaylaştırır. Tenteler, işletmenin tabelası olma, hava değişikliklerine direnme ve işletmelere reklam ve promosyon sağlama fırsatı sunar.

Sadece Bat Tente ürünleri ile, bu avantajlar gibi, işletmenin çekiciliğini ve lüks seviyesini vurgulayan tüm bu unsurları kullanabilirsiniz.

Yarasa Tente Modelleri

Yarasa tentesi kar yükü, yağmur suyu ve rüzgar hızı hesaplanarak tasarlanmıştır. Bu nedenle, hemen hemen tüm hava koşulları için uygundur. Yarasa tentesinde modelleme için kullanılan tuval Avrupa’dan ithal edilmiştir. Siyah film, ithal edilen ve kullanılan bu iki tuval arasına yerleştirilir ve tek bir kumaş tabakası gibi görünüm sağlar. Yarasa tentesi fiziksel yapısı ile adlandırılmıştır. Bu tente modellerine yarasalara benzedikleri için yarasa tenteleri denir. Yarasa tente, imalattan montaja kadar tüm titiz çalışmaları gerektiren dekoratif bir tente modelidir. Bu tenteler asılı ve modüler bir yapıda üretilmektedir. Stabil olması nedeni ile kurulum yerinde uzun süre muhafaza edilebilir.

Yağan kar, yağan sağanak yağmur ve esen sert rüzgar yükü hesaplanarak tasarlandığından, hemen hemen her hava koşuluna uygundur. Bir işletme sahibi ilk olarak, bu ürünleri geniş bir alan oluşturmak için kullanmayı tercih eder. Ana amaçtaki en önemli faktör, ürünün gösterişli yapısı, güzel görünümü ve çok fonksiyonlu kullanımıdır. Yarasa saçakları, İşadamları için çok yararlı bir şehir olan İstanbul’un birçok yerinde görülebilir.

Yarasa Tente Fiyatları

Manuel sistemlere ek olarak, otomatik sistemlerde tasarlanan tenteler de farklı fiyatlarla satılmaktadır. Üretimde kullanılan kumaşın kalitesine ek olarak, fiyat aynı zamanda mekanik ekipman, kontrol modülü, katlama veya sarma sisteminin işlevine de bağlıdır. Ayrıca, tente fiyatının tasarımı metrekare cinsindendir ve kalite faktörlerine göre belirlenir.

Yarasa tentesinin fiyatı, tentenin boyutuna bağlı olarak değişir. Aynı zamanda, tente için kullanılan kanvas kumaşın seçilmesi, tente fiyatını belirleyen faktörlerden biridir. Bize ulaşmak ve hayal ettiğiniz fiyatı almak için web sitemizdeki iletişim adreslerinden birini kullanabilirsiniz.

İthal yüksek kaliteli kumaşlar yurt dışından tentelere yapıldığından, döviz kurunun da bu fiyat faktörü üzerinde büyük etkisi vardır. Yüksek kaliteli bir tente şirketi olarak, çeşitli bütçelere uygun ürünler sunuyoruz ve hayal ettiğiniz tente için ideal fikirler sunuyoruz. Ana hedefimiz bulunduğunuz yere şıklık katmak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

13.10.2021
472
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?