Otopark Çadırı Garaj Brandası

Yeni Ürün
1.900 ₺
Otopark Çadırı Garaj Brandası

Otopark çadırı, günümüzde daha çok tercih edilen bir ürün haline gelmiştir. Eskiden bina altındaki depolara park edilen araçlar, artık bina altlarının dükkan ya da farklı şekillerde değerlendirilmesi sonucu araç çadırları ya da brandaları ortaya çıkmıştır. Özellikle otopark olan alanlarda bu daha büyük ihtiyaç haline dönüşmüştür.

Araçların park edileceği ortamların daha güvenli olması açısından tasarlanmış ve üretilmiş çadır ya da branda tipleri, her alanda çok kullanışlı ürünlerdir. Birçok malzemeden birçok çeşit ve model üretimini yapmaktayız.

Otopark Çadırı Nedir?

Otopark çadırı, genellikle araçları yağmur, dolu, kar, güneş, fırtına gibi dış etkenlere karşı muhafaza eden çeşitli kalın kumaşlardan üretilmiş ya da özel olarak tasarlanmış yapılara verilen isimdir.

Otopark çadırlarının en büyük avantajı araçları güneşten koruması ve her türlü toz ve pisliğe karşı aracı muhafaza etmesidir. Otoparklarda bulunan çadırların emniyetli olması nedeniyle özellikle hava şartlarının kötü olduğu zamanlarda araç sahibi müşteriler tarafından en çok tercih edilen otoparklardır.

Otopark Çadırı Kullanım Alanları

Otopark çadırı, günümüzdeki şartlarda sürekli kullanımı gerektiren zaruri ürünler haline gelmiştir. Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan tenteler, çok farklı amaçlar için de kullanılmaktadır.

Tentelerin en çok kullanıldığı alanları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Her türlü yangınlara müdahale etme görevinden sorumlu itfaiye teşkilatı tarafından tercih edilen tenteler, teşkilat içerisinde farklı amaçlara hizmet etmektedir.
 • Arama kurtarma ekipleri için büyük bir ihtiyaç haline gelen tenteler, çok amaçlı bir şekilde kullanılmaktadır.
 • Ramazan ayı etkinliklerinde tercih edilen çadırlar, iftar saatlerinde çok güzel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.
 • Yardım çadırları olarak da kullanılmaktadır.
 • Spor salanları için de çok farklı şekillerde kullanılan tenteler görmekteyiz.
 • Her hangi bir afet durumunda acil olarak başvurulan çadırlar, büyük önem arz etmektedir.
 • Mülteciler için yapılan kamplarda da çadırlar ön plana çıkmaktadır.
 • Sabit olmaya seyyar yemek çadırları, birçok yemek şirketleri ya da iş veren şirketler tarafından tercih edilmektedir.
 • Ayrıca iş verenlerin iş alanında kullanmaları için tercih ettiği şantiye çadırları da çok amaçlı kullanılmaktadır.
 • Lokanta, kafe, restoran gibi iş yerlerinde yazın sıcak ve yağmurdan korunması için tercih edilmektedir.
 • Portatif otopark çadırı olarak da kullanılan özel tasarlanmış tentelerde bulunmaktadır.

Birçok alanda kullanılan çadır ve brandalar, günümüzün en önemli ihtiyaçlarından kabul görülmektedir.

Otopark Çadırı Modelleri

Kullanım alanları oldukça yaygın olan otopark çadırı birçok model ve şekillerde bulunmaktadır. Birçok iş yeri şirketleri ya da özel kurumlar tarafından tercih edilen tentelerin kullanım alanlarına göre tasarlanmış çok sayıda modelleri bulunmaktadır.

Firmamız tarafından en güzel şekilde ve en kaliteli malzemelerden tasarlanarak üretilmiş tente modellerimiz bulunmaktadır.

 • Bahçelerde, balkonlarda ya da küçük işletmelerde rahatlıkla tercih edilen mafsallı tenteler, kullanım açısından çok rahat olan çadır tipleridir. Eklem olarak da bilinmektedir.
 • Daha çok işletmeler tarafından ya da dükkanlar tarafından tercih edilen ve karpuz görünümünü andıran karpuz tenteler de en çok tercih edilen çeşitlerimiz arasında ilk sıralarda yer almaktadır.
 • Eskiden beri kullanımı yaygın olan klasik tenteler, fazla şık bir görünüme sahip olmasalar da birçok amaç için kullanılan ürünlerden biridir.
 • Biraz daha çatı görünümünü andıran pergola tenteler de hem araç park etme alanlarında hem de birçok iş yeri mekanlarında rahatlıkla tercih edilebilen sağlam ve dayanıklı çadır türlerinden biridir.
 • Genellikle ev giriş, otel girişi ya da birçok işletme ve iş yerlerinin girişinde kullanılan sabit tenteler, adı gibi sabitlenebilen modellere arasındadır.
 • Yazın güneşten ya da yağmur gibi doğal etkenlerden korunmak için en ideal model olan şemsiye tentelerdir. Şemsiye görünümünde olduğu için bu ismi almıştır. Çok farklı renk, kumaş ve modeller de üretimini yapmaktayız.
 • Özel ürünler arasında yerini alan kasetli tenteler, diğer çadır modellerine göre daha sağlam ve dayanıklıdır. Uzun süre kulanı imkanıyla şıklığı tercih sebepleri arasında yer almaktadır.
 • Eskiden de kullanımı yaygın olan körüklü tenteler, birçok iş yerlerinde ya da evlerde kullanılabilen körük görünümündeki çadır modelleridir.
 • Yine eskiden beri kullanımı yaygın olan ve hala piyasada kullanım açısından tercih edilen çadır modellerinden biri de manuel tentelerdir.

Çadır modellerimizin içinde branda modelleri de yer almaktadır. Bu modeller arasında genellikle park halindeki araçların üzerini kaplaması için kullanılan örtülerdir.

 • Portatif otopark çadırı, araçlar için tercih edilen çadır modellerinden biridir.
 • Garaj tipi araç brandası ise yine araçların park edilmesi için yapılan alanlarda kullanım önceliğine sahip modellerdendir.
 • Yeni nesil garaj tipi araç brandası, son model araçlar için tasarlanmış modellerdir.
 • Garaj içinde araçların muhafaza edilmesi için kullanılan araba garaj brandası da bu modellerden biridir.
 • Kapali garaj brandasi, kapalı mekanlarda ki nemden, tozdan ve buna benzer durumlardan aracın korunması için kullanılan modeldir.

Otopark Çadırı Fiyatları

Garaj tipi araç brandası fiyatları hakkında çok farklı yorum ve bilgi mevcut olsa da sağlıklı ve doğru bilgi için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Üretimini yapmış olduğumuz çadır ve branda fiyatları, yaptığımız ürünün modeline göre, tasarlanmış şekliyle ve de kullanılan malzemenin türü ve kalitesine göre değişmektedir. Her türlü fiyat bilgisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Garaj tipi araç brandası fiyatları, diğer branda modellerinden biraz farklıdır. Her model ve çeşidin fiyatı kendine özel olduğu gibi standart fiyatlı olanlar da bulunmaktadır. Bu tür fiyat bilgileri için 7/24 bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Garaj tipi araç brandası fiyatları ve diğer ürünlerin fiyatları hakkında tecrübeli ve bilgili arkadaşlarımız size gereken bilgilendirmeyi yapmaktadırlar. Her türlü bilgi için bizimle irtibata geçmeyi ihmal etmeyin.

Otopark Brandası

Otopark çadırı ve brandası birbirinden farklı da olsa kullanım amaçları aşağı yukarı aynıdır. Bu brandaların en önemli özelliği katlanabilir ve taşınabilir olmasıdır.

Portatif otopark çadırı, taşınabilir özelliklere sahip olan ve kullanım kolaylığı bulunan bir çadırdır. İstenilen her yerde rahatlıkla kurulumu yapılır ve kullanılır. Gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz mükemmel bir üründür.

Garaj tipi araç brandası, portatif araba çadırına benzemektedir. Kullanım kolaylığı ve pratikliği sayesinde en çok tercih edilenler arasındadır.

Garaj tipi araç brandası, açık alanlarda da kapalı alanlarda da rahatlıkla tercih edilmektedir. Tekli olarak tercih edilebileceği gibi bina ya da otel önlerine, iş yeri önlerine araçların rahatlıkla park edilmesi için çoklu araç parkı içinde üretim yapılmaktadır.

Yeni nesil garaj tipi araç brandası, son model araçlara göre tasarlanmış ayrıca son teknolojik imkanlar kullanılarak özel olarak tasarlanmış farklı model brandalardır.

Yeni nesil garaj tipi araç brandası, aracın sürekli olarak park edildiği yere montaj edilir ve araç park edildikten sonra üzerine doğru çekilir.

Araba garaj brandası, sabit bir şekilde kullanımı yaygın olduğu gibi seyyar olarak kullanımı da yaygındır. Daha çok araçlarda taşınır ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kullanılır.

Ayrıca birçok farklı alanlardan da araba garaj brandası kullanılmaktadır. Genellikle tır şoförlerinin kullandıkları branda, yük taşırken örtü niyetine kullanılmaktadır.

Kapali garaj brandasi, kapalı alanlarda tercih edilen bir modeldir. Kapalı alanlara park edilen araçlarda koruma altına alınmadığı takdirde nemden, rutubetten ya da tozdan zarar görmektedir. Bu tür zararlardan korumak için kullanılır.

Kapali garaj brandasi, birçok alanda da kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

13.10.2021
404
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?