Ağrı Tente

Ağrı Tente

Ağrı Tente Çadır Branda Pergola Üreticisi Olarak polyester branda, Kamyon kamyonet kapama, Kış bahçesi , Konfeksiyon Torbası, Balkon kenarı,ev ve iş yerlerinizde vb gibi alanlarda kullanılır. kısacası su geçirmez polyester branda mukavvemetli birçok alanda ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Ağrı Tente Sistemleri Üretici Fabrika

Ağrı Tente sistemleri olarak ürettiğimiz bir çok ürün çeşitlerimiz mevcut olup ürünlerimiz arasında üretimleri mevcut olan ürünlerimiz

 • Tente Sistemleri
 • Branda Ürünleri
 • Gölgelik File Ürünleri
 • Dome Çadırlar
 • Yaşam Çadırları
 • Oto Brandaları
 • Şantiye Çadırları
 • Şeffaf Branda Sistemleri
 • Pergola Tente Sistemleri
 • Mafsallı Tente
 • Körüklü Tente

Bunların dışında sektöre dair tüm ürünlerin üretim ve montaj hizmetini vermekteyiz. Ağrı Çadır Branda tente olarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Ağrı Tente

Ağrı Çadır Branda Tente Fiyatları

Ağrı Çadır Branda Olarak işletmelerin tüm ihtiyaçlarına yönelik çalışmaktayız. Firmaların pergola tente, mafsalı tente, körüklü tente gibi bir çok ürünlerinin demonte olarak sevkiyatlarını yapmaktayız. Tente Fiyatları tente ürününe göre değişim göstermektedir. Tentenin türü tentenin ebatları tentenin kalitesi tente fiyatlarını belirlemektedir. Çadır türüne göre pe branda tipi çadırlar, yayla çadırları, arıcı bal sağım çadırı, şantiye çadırı gibi bir çok çadır üretimini yapan firmamız Çadır fiyatları belirlenirken müşterisine en uygun fiyat vermektedir.

Pergola Tente Fiyatları

Pergola Tente İsteğe göre butonlu ya da uzaktan kumanda yardımıyla sinyal alabileceği her yerden yönetebileceğiniz Pergola Tente Sistemleri, uzaktan kumanda tuşlamasıyla açılıp kapanırken istediğiniz yerde durdurup veya devam ettirip istediğimiz kadar alanın açık veya kapalı olmasını belirleyebilirsiniz. Sıcak havalarda pergola tentenin hepsini açık atarak rüzgar akışı sayesinde serin ve ferah bir ortam oluştururken, kışın da soğuk havalarda tentenin tamamını kapatarak içeride sıcak bir ortamın keyfini çıkarabilirsiniz. Tabi içerisinin sıcak olması için pergola tentemizin etrafını giyotin veya sürgülü cam ile kapatmış olmalıyız. Ağrı tente olarak pergola tente fiyatları konusunda her zaman uygun fiyat ile hizmet sunmaktayız.

Ağrı Şeffaf Branda Dış Mekan Kapatma

Ağrı Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde Yukarı Murat-Van Bölümü’nde bulunan bir ildir. Adını kısmen sınırları içerisinde bulunan Ağrı Dağı’ndan almıştır.  Kış ayları soğuk geçen ilimizde ekonomik olarak dış mekan kapatmalarında tercih edilen şeffaf branda ürünlerimiz ulta viyole katkılı olup fiyat konusunda ekonomik modellerden olmuştur. Şeffaf branda kış bahçesi kapatmalarında şeffaf branda ürünlerimizi yerinde montaj veya demonte olarak hazırlayıp montaj esnasında müşterimize montajlarda talimat vererek montajlarını gerçekleştirmesini sağlıyoruz.

Ağrı Tente Gölgelik File Ürünleri

Ağrı ilimiz ismini aldığı Ağrı Dağı gibi yazın çok sıcak geçmektedir. Tarımsal alanlarda çiftçilikle uğraşan vatandaşlarımız yetiştirdikleri ürünleri gerek yazın sıcaklığından veya böcek haşere gibi zararlı varlıklardan korumak için gölgelik file veya anti insec net gibi bir çok gölgelik file ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Ağrı iline kargo ile yollayabileceğimiz dikişli veya dikişsiz gölgelik file ürünlerimiz arasında arı tülü, çit filesi, bahçe gölgelikleri , üzüm brandası, saman brandası, su geçirmez brandalar, oto branda, kamyon brandası, tır brandası, balkon kapatma brandası, oto park gölgeliği veya yayla çadırı gibi bir çok ürünümüz mevcut olup işlem yapıldıktan sonra kargoyla Ağrı ilimize sevkiyat yapmaktayız.

Çit Filesi Nedir?

Çit Filesi Genellikle gölgeleme tülünden kenarlarına şerit dikilen ve 50 cm ara ile kuşgözleri takılıp duvar üstü çekilen görüntü kapama yapan Polietilen cinsi ürünlerdir.

Ağrı Tente Branda Fiyatları

Çadır Branda günlük yaşamımızda bir çok alanlarda tercih edilmektedir. Saman brandası genellikle samanların kış aylarında samanlara çekilere muhafaza ettikleri Polietilen cinsi brandalardandır. Saman brandası su geçirmez branda olduğu gibi güneşte yanmayan uv katkılı türdendir. Branda Fiyatları çeşitleri mevcut olup polyester branda veya Polietilen cinsi brandalar tercih edilen ürünler genellikle halı saha kapatmalarında halı saha brandası olarak kullanılmaktadır. Halı Saha brandası pvc brandadan 680 gram metre kare ağırlığı çift tarafı kaplamalı pvc branda tercih edilmektedir. Halı saha brandaları yerli üretim veya alman malı olarak iki üründen biri müşteri seçimine bağlı olarak montajı yapılmaktadır.

Ağrı Tente Sistemleri olarak Ağrı ilinde bir çok sektöre dair hizmet vermekteyiz. Branda çeşitlerimiz, tente sistemleri çeşitlerimiz bunun yanında branda çeşitlerimiz ile müşterilerimize gönül rahatlığıyla hizmet vermekteyiz.

04.11.2022
678
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?