Adana Tente

Adana Tente

Adana ilinde faaliyet gösteren Firmamız Adana Tente, sektörün bir çok ürünlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Pergola Tente, Kasetli Tente, Körüklü Tente, Mafsallı Tente, Çift Açılır Tente gibi bir çok tente çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Tente sistemlerinde çeşit çokluğu olarak en çok tercih edilen ürün pergola tente ürünüdür.

Pergola tente ; Pergola, Latince’de saçak anlamına gelen “pergule” kelimesinden türemiştir ve İtalyan dilinde gölgelik anlamında kullanılır. Pergola, açıklıkların yatay, bükümlü ve çatı şeklinde kapatılarak gölgelik alan oluşturmak amacıyla yapılan tentedir. Günümüzde ise pergola tente teknolojiye ayak uydurularak açılır kapanır sisteme uyarlandı. Uzaktan kumandası ile kumanda tuşuna basılarak üst çatı brandası istenirse yarıya kadar havalandırma amaçlı veya tamamen açılabilir sistemlere dönüştürüldü.

Pergola tente nin yanlarına kapatılan sürgülü cam veya giyotin cam sistemleri ise kış aylarında içeriye sıcak bir ortam oluşturmaktadır.

Adana Tente

Adana Tente Branda Fiyatları

Adana Tente Olarak Çadır Branda üretimleri de yapmaktayız. Çadır çeşitlerimiz olarak yaşam çadırları, şantiye çadırları, arıcı çadırı, bal sağım çadırı, deprem çadırı, yemekhane çadırı, mevsimlik işçi çadırı gibi bir çok çadır çeşitlerimiz vardır.

Branda çeşitleri ise pe branda ürünlerinden dokuma branda veya sentetik dokuma ürünleri yer almaktadır. Branda fiyatları güncel döviz kuruna göre hesaplanmaktadır.

Adana Tente Pergola Tente Fiyatları

Pergola tente fiyatları kapatılacak alan keşfi yapıldıktan sonra alınan metre kareye göre öncesinde 3d çizimi yapılan ürüne göre fiyat hesaplanması yapılmaktadır. Pergola tente fiyatları seçilen Blackout Branda 3D Desenli veya desensiz 900 gram kumaşa ve kullanılacak sistemin ince veya kalın aksam olmasına bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Pergola tenteler genellikle şık bir mekan oluşturdukları için müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Adana Tente Gölgelik File Fabrikası

Adana ilinde gölgelik file üretici fabrika olan golgelikfile.com sitesinden tüm gölgelik ürünlerine ulaşabilir veya satın alabilirsiniz. Üretimleri arasında çit filesi, bahçe filesi, arı tülü, %95 gölgelik file, %75 gölgelik file , sera filesi, sera naylonu gibi bir çok ürün üretilmektedir.

Gölgelik file açık alanlarda güneş alımını ve diğer dış etkenlerin olumsuzluklarını en aza indirgemeyi hedefleyen koruyucu bir malzemedir. Geniş bir kullanım alanına sahip olan gölgelik fileler aynı zamanda avantajlı kullanım olanakları sunmaktadır. Filtreleme özelliğine sahip olan bu ürünler opsiyonel kullanımı sayesinde çok yönlü ve faydalı bir ürün olarak tercih edilmektedir.

Adana Tente Çadır Fiyatları

Şantiye çadırları her boyutta her ihtiyaca göre yapılabilmektedir. Tek ya da iki kapı girişli olarak imal edilebilir. Su geçirmez dayanıklı polyester brandadan yapılır. Demir iskeleti borulardan olup ana gövde boruları ve ara boruları T.S.E. onaylı sanayi borusundan imal edilmektedir. Yan direk yere basan ayaklar tablalı sistemlerde imal edilmektedir. Yalıtım olarak İzoleli tercihlerde; izolasyon malzemesi naylon muhafaza içerisinde cam yünüdür, astar malzemesi ise polietilendir. Ön taraf kısmında 2 adet penceresi, arka taraf kısmında 1 adet penceresi ve soba deliği mevcut olup tamamen kullanıma hazır bir çadır yapıdır.

Naylon branda inşaat sektöründe genel olarak beton altına serilen naylon ve beton üstü naylon olarak, bina ve çatı izolasyonlarında, mobilya sektöründe mobilya ambalajlama da Naylon Branda ve sevkiyat esnasında seralarda ve birçok sektörde kullanım alanı bulunmaktadır. Naylon branda 1. Kalite ve geri dönüşümlü hammadde ile 2. Kalite olarak da Akay tente olarak üretmekteyiz.

Adana Tente Su Geçirmez Branda

Su geçirmez branda hayatımızı değiştiren en pratik ürünlerden biri olmuştur. Maliyet olarak çok uygun fakat işlevsel ve kullanım özelliği bakımından çok zengin örnekler burada karşınıza gelmiştir. Oldukça dirençli yapısı ile su geçirmez özellikli branda modelleri, pek çok yerde kullanılmış ve kullanan insanlara büyük avantajlar sağlamıştır. Yapı itibariyle gayet sağlıklı ve avantajlı bir ürün örneği olan tercih seçeneği, insanların yaşam standartlarına uygun bir model olarak kendini göstermiştir.

Su geçirmez branda çok kullanışlı ve oldukça avantajlı bir ürün modelidir. Günümüzde pek çok farklı çadır modeli bulunmaktadır. Her bir çadır branda ve branda, kendi kullanım amacına uygun olarak sonuç yaratmaktadır. Kullanıldığı yerde yalıtımı özelliği önde olan çadır modelleri, insan hayatını her zaman pozitif etkilemektedir. Adana Tente Olarak Su geçirmez özelliğinin yanı sıra yalıtımı üst düzeyde olan ürün örnekleri, yıllarca kullanıldığı halde en ufak bir sorun çıkarmamaktadır.

24.12.2022
375
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?