Adıyaman Tente

Adıyaman Tente

Adıyaman Tente çadır branda olarak, körüklü tente, mafsallı tente, pergola tente, gölgelik file, su geçirmez branda, oto branda gibi bir çok alanda üretimler yapmaktayız. Uygun kaliteli dayanıklı ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adıyaman, Adıyaman ilinin merkez ilçesidir. Kuzeyden Çelikhan, doğudan Kahta, güneydoğudan Samsat ve Atatürk Baraj Gölü ile, güneyden Fırat nehri ve batıdan Besni ve Tut ilçeleri ile çevrilidir.

Adıyaman ilinde tente firmaları genellikle az veya tecrübe bakımından yetersiz olduğundan dolayı Şanlıurfa’da faaliyet gösteren firmamız Akay tente Adıyaman ilinde bir çok tente, branda, çadır, pergola alanına imza atmıştır. Şanlıurfa iline 90 km uzakta olan Adıyaman tente firmamız tüm müşteri siparişlerine veya yapılacak işlere cevap vermektedir. Adıyaman ilinde iseniz yeterince sektöre dair projenize cevap alamadıysanız Akay Tente firması size bir çağrı veya e-mail kadar yakındır.

Adıyaman Tente

Adıyaman Tente Pergola Fiyatları

Firmamız Akay tente Adıyaman iline ışıklı açılır pergola tente hizmeti sunmaktadır. Pergola tente fiyatları konusunda müşterilerine uygun fiyat sunan firmamız gerek montaj öncesinde yaptığı keşiflerle gerek montaj sonrasında çıkacak veya oluşacak sorun taleplere anında çözüm üretmektedir. Pergola tenteye ihtiyaç duyduğunuzda çözüm üretecek en uygun hızlı firma Akay Tente firmasıdır. Pergola tente üretilmeden önce müşteri tercihine göre ince veya kalın aksam olarak üretilmektedir. Müşteri talebi doğrultusunda kumaş rengi ve kullanıcak alüminyum renklerine kadar kendisi belirleyebilmektedir. Sınırsız tüm renklerin olduğu stoklarımızla müşterilerimize hizmet vermekten zevk duymaktayız.

Adıyaman Tente Taziye Çadırı Fiyatları

Özel etkinlik çadırı olarak ürettiğimiz çadır modellerimiz çok amaçlı olarak taziye, düğün gibi bir çok faaliyetlerde kullanılmaktadır. Ürettiğimiz çadır modellerimiz kurulumda basit olarak portatif olarak tasarlamakta, istenirse yaz aylarında sadece tavan üstü brandası takılarak da kullanılabilmektedir.

Yanları kuş gözlü, veya halkalı, tokalı olarak yan kenarları ve arka ön taraflı üretilen çadır modelimiz istenildiği anlarda yan veya ön tarafları portatif şekilde asılarak kapalı konuma getirilebilmektedir. Bu kullanımı sayesinde taziye çadırı yaz aylarında içerinin daha serin ve havadar olmasını sağlarken kış aylarında ise dört tarafının da kapalı olması dolayısıyla soğuk havadan yağmurdan veyahut kardan etkilenmesini önler. Özel imalata sahip olarak ürettiğimiz taziye çadırı modelimiz kurulumunun ve sökülmesinin kolay olmasından dolayı taziye ve düğün veya özel etkinliklerde sıklıkla kullanılmaktadır. Kurulumunun kolay olmasının yanı sıra sökülmesini de kolay olmasından dolayı etkinliğin hemen bitiminde çok kısa bir süre içerisinde çadırın sökülüp toplanması gerçekleştirilebilir.

Adıyaman Tente Çadır Fiyatları

Çadır fiyatları olarak su geçirmez ürünler en çok tercih edilen ürünlerdir. Kış aylarında yağmurun yağmasıyla doğal ortamlarda açık alanda bekleyen ürünlerin üzerinin kapatılması amacıyla üzerlerine

çekilen brandalarımız uv katkısı sayesinde uzun kullanıma sahiptir. Genellikle çadır branda ürünleri koruma veya yaşamsal alanda en çok tercih edilip kullanılan ürünlerdir. Çadır ürünleri satın alırken ihtiyaç duyulan branda çadır türüne göre firmamız olan Akay Tente satış temsilcilerine iletişim bölümünden ulaşarak size yardımcı olup en uygun fiyatlandırma ile ürün gönderilecektir.

Adıyaman Tente Branda Fiyatları

Su Geçirmez branda fiyatları alınacak branda ürününe göre fiyat belirlenmektedir. Örnek olarak alınan branda 15m*10m ise toplamda 150 metre kare üzerinden fiyatlandırma yapılmaktadır. Branda kullanım alanları ise ;

  • Saman brandası olarak saman üzerine çekilir.
  • Kamyon veya tır brandası olarak dorse üzerine lastik takılarak kullanılmaktadır.
  • Fındık üreticileri tarafından fındıkların altına serilerek fındık kurutmalarında.
  • Zeytin altlarına serilerek zeytin silkelemeler de kullanılmaktadır.
  • Su Geçiren çatılarda koruma amaçlı kullanılmaktadır.
  • Bahçelerde bulunan mobilya veya hububat gibi malzemelerin üzerine çekilerek.

Branda fiyatlarında en büyük faktör brandanın eni boyu ve metre kare gramajı büyük bir rol oynamaktadır. Satın alınacak brandanın önce metre karesi ve metre kare ağırlığı belirlenmeli daha sonra satış temsilcilerimizden fiyat teklifi istenilmelidir.

Adıyaman Tente Pergola Tamiratı

Pergola tamiratı konusunda hizmet veren firmamız bir çok alanda pergola tente tamiratı hizmeti vermekteyiz. Işıklı açılır kapanır tente ürünlerinin bakımını motor tamiratını, veya ani arızalanma gibi olaylarını gideren firmamız Akay tente güneydoğu anadolu bölgesinde sektöre dair tüm üretim ve ürünlere çözüm üretmektedir. Adıyaman tente olarak bize her türlü konularda danışabilirsiniz.

24.12.2022
255
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?