Amasya Tente Çadır Branda

Amasya Tente Çadır Branda

Amasya Tente Branda Çadır Branda Olarak Mafsallı Tente Körüklü Tente Çift Açılır Tente Şeffaf Branda Pergola Tente İmalatı Yapmaktayız. Oto Branda Çadır Ürünleri

Kasetli Tente Amasya Tente Çadır Branda

Günümüzün modern tente sistemlerinden biri olan kasetli tente çeşitleri pratik ve işlevsel olan tasarımıyla dikkat çekmektedir.

Kasetli tente modelleri hem şık hem de beğeni kazanan modern bir tente sistemidir. Özellikle Tente kullanımı konusunda ticari amaç güden birçok iletmede kasetli tenteler tercih edilebilir. Bu ürüne kasetli denmesinin nedeni, tente kapandığında mekanizmanın içine tamamen giren kumaş kısmıdır. Sadece güneşten koruma sağlamaz aynı zamanda estetik amaçlı olarak da şık bir görünümü garanti eder. Kasetli tente modellerinin tercih edildiği alanlar genelde doğa şartlarına uygun bir şekilde hazırlanır.

Kasetli Tente Modelleri Amasya Tente Çadır Branda

Kasetli tente modelleri uzaktan kumandalı bir mekanizmaya sahiptir. Tüp Motor şeklinde çalıştığı için mutlaka kumanda kullanılarak çalıştırılması gerekmektedir. Özellikle dış etkenlere karşı tam bir koruyuculuk içerdiği için tercih edilmektedir. Alüminyum profiller ve plakalar konusunda paslanmaz bir sisteme sahip olan ürünlerin kullanılmasıyla manuel ya da uzaktan kumandalı  bu sistemleri en iyi şekilde tasarlayabilirsiniz. Enjeksiyon döküm parçaları kullanarak üretilmektedir.

Kasetli Tente Fiyatları Amasya Tente Çadır Branda

Farklı boyutlarda üretilecek olan bu sistemlerin fiyatları oldukça değişkendir. Kasetli tente fiyatları metrekare özelliklerine göre değişmektedir. Bu şekilde değişiklik gösteren sistemler ayarlanabilir şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca rüzgar ve güneş sensörleriyle de dikkat çekmektedir. 300 cm’e kadar ileriye açılabilme özellikleri vardır ve manuel kontrollü olarak da üretilebilirler. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Araç Dolu Brandası Amasya Tente Çadır Branda

Amasya Tente
Amasya Tente

Geçmiş dönemlerde sadece güneşten ve yağmurdan korumak için üretilen brandalar artık daha da koruyucu özelliğe sahip olarak üretilmektedir. Araç dolu brandası araçlarınızı hem doluya hem de darbelere karşı korumaktadır.

Ara dolu brandası çok daha kalın bir şekilde üretilmektedir. İnce yapılı olan araç çadırları üretimlerinin yanı sıra artık yağan doluların artmasıyla özel olarak üretilmeye başlanmıştır. İklim değişiklikleri nedeniyle yağan dolular araçlara oldukça büyük zararlar vermektedir. 

Araçları olan müşterilere özel olarak üretilen araç dolu brandasıher araca ve her boyuta uygun bir şekilde üretilmektedir. Oldukça kalın olarak üretilen araç dolu brandaları su geçirmezliğinin yanı sıra darbeye karşıda oldukça dayanıklıdır. Aracınızı tamamen kaplayarak cam kırılmaları, ezilme, göçüğe karşı oldukça dayanıklı olup tam koruma sağlamaya yönelik olarak üretilmiştir. 

Araç Dolu Branda Özellikleri Amasya Tente Çadır Branda

Araçlarınız için özel olarak koruyuculuğu ön planda tutulup üretilen araç dolu brandası özellikleri;

·         Tüm araçlar için uygunluk sağlanarak üretilmiştir. (Aracınızın ölçüsüne göre üretilmektedir)

·         Pratik, hızlı ve kolay bir şekilde takıp sökebilme özelliğine sahiptir.

·         1 ila 10 mm kalınlığında olup su geçirmez ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

·         Cam kırılmalarına, ezilme ve göçüğe karşı oldukça dayanıklıdır. Tam koruma sağlar.

·         Aracınızı %50- %60 oranında koruma sağlar.

·         Terleme yapmaz, su çekmez, üç katlı özel dolguya sahiptir.

·         Araç dolu brandası lastikli olması sayesinde ise ön ve arka tampondan araca kolay monte edilir. Araç tamamen korunaklı hale getirilir.

Klasik tente modelleri tercih ettiğiniz alanlarda kullanacağınız birçok ürün tente kullanımı açısından önemlidir. Farklı boyutlara ve özelliklere sahip olan klasik olarak tercih edeceğiniz tenteler fiyatlandırılırken, dekorasyon açısından sorunsuz bir şekilde kullanım elde edebilirsiniz. Her türlü açık alanda bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Çünkü farklı işlemler söz konusu olduğunda tente kullanımının kalitesiz olarak seçilmesi canınızı sıkabilir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünlerle şık konseptler elde ederek kombin oluşturmanız mümkün olacaktır.

Klasik Tente Modelleri Amasya Tente Çadır Branda

Klasik tente modelleri olarak tercih edeceğiniz birçok dekoratif detay için dekorasyonunuzu güvenle oluşturabilirsiniz. Tasarım amaçlı tercih edilecek çok sayıda uygulama için tente kullanımında farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Düz ya da desenli modeller kullanmanız gerektiğinde öne çıkan çok sayıda çalışma için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Fiyat açısından değerlendirmek istediğiniz durumlar için de klasik tenteleri güvenle kullanacağınız alanları değerlendirebilirsiniz.

Klasik Tente Fiyatları Amasya Tente Çadır Branda

Ürünün kalitesine göre değişen tentelerin fiyatları oldukça değişlendir. Bu yüzden sipariş etmek istediğinizde kullanacağınız çok sayıda alternatif için bizden teklif isteyebilirsiniz. Klasik tente fiyatları metrekare ve ölçülere göre belirlenir. Ancak kumaş kalitesi de bu fiyatların belirlenmesi için oldukça önemlidir. Detaylı bilgi almak ve iletişim kurmak istediğinizde uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Klasik tenteler için ekibimizden destek alarak bilgi edinebilirsiniz. 

11.11.2022
178
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?