Adana Tente Çadır Branda

Adana Tente Çadır Branda

Asma Germe Yapılar

Adana Tente Çadır Branda Pergola Fabrikası Olarak; Membran örtüler polyester ya da cam liflerinin dokunması ile elde edilen özel bir tür kumaştır. Bu lifleri dış etkenlere karşı korumak ve kumaşa su/hava geçirmezliği sağlamak için liflerin üzerine PVC, PTFE ya da silikon malzemeleri ile kaplama uygulanır. Kullanılacak uygun kaplama malzemesi ile malzemenin ömrü 30 yıla kadar çıkabilmektedir.

Sistemlerin uygulama alanları çok geniştir. Pazaryerleri, alışveriş merkezlerinin çatıları, amfitiyatrolar, organizasyon, festival, gösteri salonlarında üst kapama amaçlı tasarımlar hazırlanabileceği gibi,  stadyumların tribün üstü kapamaları, otopark alanları gibi konsollu sistemlerde de tercih edilirler. Ayrıca, rekreasyon alanlarında bulunan peyzaj ve park gölgelikleri, havuz bar gölgelikleri, ister işyerinizdeki restoran kanopileri, ister evinizin, site, villa giriş kanopileri, yürüyüş yolları, teras gölgelikleri için güneş koruyucu, rüzgar kesici sistemler oluşturulabilir. İşyerlerinde sigara içme mekanları hazırlanabilir. Showroomlar, fuar standları, geçici kullanımlı çadırlar kurulabilir. Yapınıza ilave olarak saçaklar eklenebilir. Geniş açıklık gerektiren tenis kortları, basketbol sahaları, çim futbol saha üstleri ve yanları, havuz üstleri gibi spor salonları membran örtü sistemleri ile kaplanabilir. Ayrıca açılır kapanır sistemler ile istenildiğinde açık hale getirilebilen mekanlara kavuşulabilir.

Sistemlerin tasarımından montajına kadar bütün aşamalar kendi bünyemizde yapılabilmektedir. Membran malzemesi yurt dışından temin edilmektedir. Montaj sonrası yapının bakımı için de servis hizmeti verilmektedir.

Taşıyıcı sistemi sadece çekme kuvveti alan tekstil örtülerin (membran) ve/veya kabloların tamamen ya da kısmen kullanılması ile oluşturulan yapı sistemleridir.

04.11.2022
145
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?