Portatif Soyunma Kabini

Portatif Soyunma Kabini

Hayatı kolaylaştırmanın en pratik yolu portatif Soyunma Kabini 140×120*200 ünite ölçüsüyle en dar mekanlara bile kolayca yerleştirilebilir. İhtiyaca göre bağlantıları sabitlenerek veya gerektiğinde pratik şekilde taşınarak yer değiştirilerek kullanılır. Portatif üst arama kabini dış branda renkleri müşteri tercihine göre üretiliyor. Her biri standart uygulama içerisinde yer alan Pvc Brandası Uzun Ömürlüdür. AKAY Tente uzmanlığı ile tasarlanıp kalite üstünlüğüyle üretilen portatif Soyunma veya Arama Kabinleri 30*30 1,5 mm Profilden Akordiyon Tente Olarak Tasarlanmaktadır.

Her İhtiyaca Göre Kullanımı Kolaydır. Portatif Tuvalet Soyunma Kabini Üst Arama Kabini veya Diğer İhtiyaçlar İçin Kullanılmatadır.Çift Tarafı Fermuarlıdır.

Portatif Üst Arama Kabini Brandası Nedir?

Portatif üst arama kabini üst brandası 650 gram 2 kare ağırlığında 1100 denye polyester brandadan üretilmiştir. En az dış ortamda kullanım ömrü 10 yıldır.

Portatif Soyunma Kabini Fiyatları

Branda ve demir iskelet dahil güncel portatif soyunma kabini fiyatları için iletişim bölümünden veya web sitemizde satın alabilirsiniz.

02.11.2022
500
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?