Körüklü Tente fiyatları

Körüklü Tente fiyatları

TENTE FİYATLARI NASIL HESAPLANIR?

Körüklü Tente fiyatları, tercih edeceğiniz tente modeline ve özelliklerine göre metrekare bazında değişir.
Aşağıdaki tabloya göz atarak farklı tente sistemlerine ait başlangıç fiyatlarını ve uygun olabilecek ek donanımları karşılaştırabilirsiniz.

Körüklü Tente Özellikleri Nelerdir?

Körüklü tenteler en fazla kullanılan ve kullanışı oldukça kolay olan tentelerin başında gelir. Bu tenteler sayesinde dışarıda kullandığınız alanın genişliği de ekstra artar. Ayrıca tenteniz sayesinde tenteyi kullandığınız yerin görünüşü de daha fazla güzelleşir. Körüklü tente kullanımı sayesinde kullandığınız alanların gölge olan tarafları da artacaktır. Bu sayede eğer dükkan önünde kullanacaksanız ürünlerinizi güneş ışığından koruyabileceğiniz için daha fazla ürünü teşhir etme olanağı bulursunuz. Ayrıca bu tip tentelerin sizlere sunduğu farklı avantajlar da vardır.

Körüklü tente fiyatları ne kadar?

Körüklü Tente
2 M Körüklü Tente. 8.950,00 TL.
2.5 M Körüklü Tente. 8.950,00 TL.
3 M Körüklü Tente. 8.950,00 TL. Gösterilen: 1 ile 3 arası, Toplam: 3 (1. Sayfa) Körüklü tarzındaki tente modeli kullanım kolaylığı ve sağladığı konfor ile oldukça rağbet gören bir tente sistemidir.

Tente kumaşı nasıl değiştirilir?

Tente kumaşının ilk olarak alınması ve diktirilmesi lazım. Tentenin kol kısımları komple açılarak tente ölçünüzü alın ve not edin. Daha sonra kumaş seçimi için tente kumaşlarını inceleyin. Tente kumaşı dikimi yapıldıktan sonra beceriniz var ise montajı oldukça basittir

Tente Branda nasıl temizlenir?

Tente aslında bakım gerektirmeyen ürünlerdir ama otomatik tente sistemleri için bakım oldukça önemlidir. Kötü hava şartları, rüzgâr, yağmur ve tozun etkisinden kurtulmak için ılık su ve sabun ile hazırlanacak karışımı yumuşak bir bez yardımıyla temizlemek için uygulayabilirsiniz

Şeffaf branda metresi ne kadar?

Şeffaf branda metresi ne kadar?


branda balkon kapatma fiyatları Sezona özel m2 fiyatımız 0,60 mm şeffaf mika 38 lira+kdv Ham m2 fiyatıdır.

Sabit Tente nedir?

Sabit tente nedir? Özellikle işletmeler tarafından talep gören kışın yağışa karşı, yazın da güneşe karşı önlem olarak sabit bir şekilde yerleştirilen tente uygulamasına sabit tente denmektedir.

01.11.2022
178
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?