Branda metrekare Fiyatı

Branda metrekare Fiyatı

Pe Branda veya Pvc Polyester Brandaya mı İhtiyacınız var Cadirbranda.com Olarak Söktüre Dahil Bir Çok Üretimiz Mevcuttur.

Branda metrekare Fiyatı Üretimleri Pe Branda Olarak 100 Gram,120 Gram,140 Gram 160 Gram,180 Gram ve 230 Gram metre Kare Olarak Üretilmektedir.

Pilsa Kumaş

Pilsa Branda kumaşlar günümüzde branda ihtiyacı duyulan alanlarda kullanılır. Bu sebeple firmalar tarafından bu kumaşların üretimi yapılır. Firmamızda uzun yıllardır kullanıma ihtiyaç duyulan su geçirme özelliği olmayan kumaşların üretimini yapar. Böylelikle kişiler kumaşları kullanılarak eşyalarının ya da mekanlarının korunmasını sağlarlar. Pilas kumaşlar hakkında bilgi sahibi olmayanlar kumaşın neler olduğunu merak ederler. Ayrıca pilsa kumaş nerelerde kullanılır? Gibi sorular sorarlar.

Pilsa kumaşlara dair bilgiler şunlardır;

Pilsa Kumaş Nedir?

Pilsa kumaşlar su geçirmez kumaş ya da branda olarak tanınan kumaşlardır. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu kumaşlar poliprobilen kumaşlardan ortaya çıkmış olan kumaşlardır. Poliprobilen kumaşlar üzerine Pe laminasyon işleminin yapılmasıyla ortaya çıkarlar. Bizler firma olarak pilsa kumaşların kaliteli olan malzemelerin kullanılarak üretimini yapıyor ve pilsa kumaşa ihtiyaç duyan kişilere kumaşları ulaştırıyoruz.

Pilsa Kumaş Özellikleri

Pilsa kumaş özellikleri kumaşları kullanmak isteyen kişilerce merak edilir. Firmamızın üretimini yaptığı bu kumaşlar hava şartlarından etkilenmezler. Bu sebeple de kullanıldıkları alanları yaşanan kar yağışı, yağmur yağışı ve çamurdan korurlar. Kullanım alanı geniş olan branda kumaşlarımız araçlar üzerinde kullanıldıklarında araçlara gelecek zararlar karşısında korunmasını sağlarlar. Ayrıca pilsa kumaşlarımızın güneşe karşı koruma özelliği de vardır. Bunlar dışında pilsa kumaşlar leke tutma özelliği olmayan kumaşlardır. Bu sayede uzun süre temiz bir şekilde kalabilirler.

Pilsa Kumaşların Kullanım Alanları

Pilsa kumaş nerelerde kullanılır? Pek çok insanın merak ettiği sorular arasındadır. Firma olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz dayanıklı olan pilsa kumaşların en yaygın kullanım alanı branda üretimleridir. Pek çok alanda kullanılan brandalar pilsa kumaşların laminasyon işlemi görmesi sonucunda kullanılır.

Branda üretimi için tercih edilen bu kumaşlar araçların üzerinin örtülmesi için kullanılabilir. Garaj alanı bulunmayan yerlerde dış ortamda kalan araçlar güneşten ve yağıştan etkilenebilirler. Ancak firmamız tarafından üretilen brandalar sayesinde araçların üzeri bu kumaşlarla kapatılarak zarar görmesi engellenir. Bu araçlar binek araçlar olabildiği gibi yük araçları da olabilir. Pilsa kumaşların araçlar üzerinde kullanılmasına dair ve aracınızda hangi boyutlarda kumaş alabileceğinize dair sorularınızı firmamıza ileterek doğru cevaplar alıp ürün siparişini gerçekleştirebilirsiniz.

Pilsa Kumaş Nerelerde Kullanılır?

Sorusuna diğer cevap ise pazar alanları olabilir. Pazar alanlarında satıcıların ve sattıkları ürünlerin güneşten ya da yağışlardan etkilenmesini önlemek için pilsa kumaşlardan ürettiğimiz pazar çadırları kullanılır. Farklı boyutlarda ürettiğimiz bu çadırlar kolay kurulumları sayesinde istenilen zaman kaldırılabilir. Ayrıca pilsa kumaştan üretilmiş olan pazar çadırları uzun yıllar dayanaklı bir şekilde kullanılabilirler. Ayrıca pilsa kumaşlar pazarlar yanı sıra fuar ve festival alanlarında da benzer amaçlarla kullanılabilirler.

Firma olarak üretimini yaptığımız pilsa kumaşların kullanıldıkları yerler arasında şantiyeler de bulunuyor. İnşaat işlerinin yürütüldüğü şantiye alanları çalışanların uzun zaman geçirdikleri alanlardır ve genellikle şantiyelerde konaklamaları gerekir. Pilsa kumaşlarımızdan üretilen şantiye çadırları işçilerin bu ihtiyaçlarını giderir. Kumaşlar su geçirmediği için güvenle kullanılır. Kaliteli olan kumaşlarımızı kullanarak ürettiğimiz şantiye çadırları yağış ve güneşin yanı sıra rüzgarın bile içeri girmesini engelleyerek tam koruma sağlar.

Pilsa kumaşlarımız tırlar ve kamyonlarda da tercih edilir. Özellikle yük taşıma işlemi yapan araçlarda yükün aşağıya düşmemesi ve beklenmeyen yağışlardan olumsuz etkilenmemesi için kullanılırlar. Pilsa ismi verilen kumaşlarımızı kullanarak ürettiğimiz tır çadırları kolay bir şekilde araçlara uygulanırlar. Yağışlara karşı koruma sağlayan bu ürünlerimizi birinci kalite malzemeden ürettiğimiz için bizleri tercih eden müşterilerimiz uzun yıllar araçlarında bu ürünlerimizi kullanabilirler.

Pilsa kumaş kullanım alanlarından birisi de tekneler ve yatlardır. Diğer araçlarda olduğu gibi deniz araçlarının da güneşten ve yağışlardan korunması gerekir. Aksi takdirde yağışlardan etkilenen araçlar çalışmayacak duruma gelebilir. Bunun için bizler firma olarak teknelerinin korunması için pilsa kumaşı talep eden müşterilerimize istedikleri ölçülerde hazırlayarak teslim ediyoruz. Bu sayede müşterilerimiz teknelerini geceleri ya da kullanmadıkları zamanda kumaşlarımız aracılığıyla koruyabiliyorlar.

Kumaşlarımızın kullanılabildiği diğer alanlar ise kafe, restoran, kış bahçesi ve bahçe gibi alanlardır. İnsanların keyifle zaman geçirdiği bu alanların açık havada bulunması durumunda sürpriz yaşanan yağışlarda pilsa kumaşlarımız sayesinde kişilerin ıslanması engellenir. Farklı renklerde olan ürünlerimiz sayesinde mekanın konseptine uygun olacak özelliklere sahip kumaşlarımız şık bir görünümde sağlayabilir. Kumaşlarla açık alanların sadece üst kısımları kapatılarak yağışların insanlara ulaşmaması sağlanabilir.

Pilsa Kumaş Fiyatları

Pilsa kumaş fiyatları insanlar tarafından merak edilir. Firma olarak kumaşlarımıza uyguladığımız fiyatlar ürünlerin büyüklüğüne, kullanım alanına ve ürün özelliklerine göre belirlenir. Bu sebeple fiyat bilgisi ya da ürünlerimize dair detaylı bilgi almak isteyenlerin bizlere ulaşması gerekir. Alıcı olmayı düşünen kişiler telefon numarasını kullanarak bizimle iletişime geçtiklerinde akıllarına takılan her türlü soruya doğru cevap alabilirler. Fiyat konusunda net bir bilgi almak istediklerinde eğer pilsa kumaşlarımızı mekan için kullanacaklarsa mekanlarda yapılan ölçüm işlemi sonrası bilgi alabilirler. Diğer kullanımlar içinde kendileri aldıkları ölçülere göre ödeyecekleri fiyatları öğrenebilirler. Ölçülerimiz metre üzerinden hesaplanır ve müşterilerimiz istedikleri boyutlarda pilsa kumaşlarımızdan satın alarak ihtiyaç duydukları alanlarda kullanabilirler.

Pvc Polyester Brandalar İse 450 Gram Metre Kareden 650 Gram veya 900 Gram Aralığında Üretimi Yapılmaktadır.

Çeşitli Olarak Havuz Brandası,Tır Brandası,Çatı Brandası,Hayvan Barınakları Gibi Bir Çok Alanlarda Kullanılmaktadır.

Lamineli branda ne demek?

Plastik malzemeden üretilmekte olan dayanıklı ve hafif, üzerine dijital baskı yapılan, dış ortamda birçok alanda kullanılan baskı malzemesidir.

Brandaya İhtiyaç Duydunuz Diyelim Hemen Su Geçirmez Branda İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

24.10.2022
235
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?