Antalya Tente Çadır Branda

Antalya Tente Çadır Branda

Antalya Tente Çadır Branda Olarak Pergola Tente Mafsallı Tente Su Geçirme Branda Oto Branda Körüklü Tente Karpuz Şeffaf Branda Sistemleri İmalatı Yapan Şirketimiz Antalya İlinde Hizmet Vermketedir.

Halı Saha Brandası Antalya Tente

Şehirlerde spor kulüplerinde ve spor komplekslerinde açık saha alanlarında daha çok kullanılmaktadır. Halı saha brandası sağlıklı ve uzun ömürlü olmayı amaçlamaktadır.

Halı saha brandası üzeri açık olan sahaların kapatılarak kullanım kolaylığı ve devamlılığı sağlanmaya yönelik olarak üretilmektedir. Halı saha brandası güneşi, yağmuru, rüzgarı ve soğu engellemek için kullanılmaktadır. Özenle üretilen brandalar profillerin üzerine sağlam bir şekilde gerilerek sabitlenmektedir. Brandalar kar, yağmur ve dolu geçirmez kalınlıkta üretilmektedir. Yanmayan kumaşlardan elde edilerek üretilen halı saha brandası kullanıcıların hayatını tehlikeye atmayacak teknik özellikte üretilmektedir. Montajı ve kurulumu tarafımızca yapılarak, uzun yıllarca kullanımı sağlanmaktadır.

Halı saha brandası kaliteli ve kalın özelliklerine sahip olarak üretilmektedir. Farklı renk renklerde müşterinin talebi doğrultusunda özel olarak üretilmektedir. Dileyen müşteriler kendi takımın renklerini kullanarak sahayı boydan boya kaplayabilirsiniz. 

Halı Saha Brandası Modelleri ve Özellikleri Antalya Tente

Halı saha brandası özel olarak farklı renk ve modellerle müşteri talebine göre üretilmektedir. Üretilen brandalar kaliteli ve uzun ömürlü kullanım sağlamak için üretilmektedir. Halı sahanın boyutuna göre üretilerek kış aylarında soğuk, kar ve yağmurdan yazın ise güneşten korunmak için ihtiyaca yönelik kullanıma sahiptir. Karşılaşmaların, antrenmanların kesintisiz olarak yapılması için istenilen renklerde ve kalınlıklarda üretilmektedir. Sporcuların karşılaşmalarda ıslak zeminde olası sakatlıkları engellemek adına da alınacak en iyi önlemlerin başında gelmektedir.  

Halı saha brandası ile sahanının hem üstünü hem de çevresini tamamen kapatabilme özelliğine sahip olabilirsiniz. Özel teknikler ile brandalar profillere sabitlenerek her mevsim hizmet sağlayabilirsiniz. 

Antalya Tente

Otopark Brandası

Dolu, yağmur ve kar gibi hava şartlarında üstün bir koruyucu özelliği bulunan otopark brandası el işçiliği ile dikilmektedir. Otopark brandası tente veya duvara sabitlenerek montajını yapabilirsiniz.

Otopark brandası açık otoparklarda aracınızı koruma altına alabilirsiniz. Tente veya duvara sabitlenebilme özelliği bulunur. Rüzgâra karşı dayanıklıdır. Altında bulunan ayakları ile dilerseniz betona da sabitleyebilirsiniz. Darbelere karşıda oldukça dayanıklıdır.

Otopark brandası dilediğiniz ebatlarda, dizaynlarda ve renklerde aracınızı koruma altına alabilirsiniz. Otoparktaki konumlanan yere göre ebatını siz belirleyebilirsiniz. Membran branda kumaşı kullanılarak belirlediğiniz ölçü ve modellerde tasarlanmaktadır. Kişiye özel olarak hizmet sağlanmaktadır.

Otopark Brandası Özellikleri Antalya Tente

Otopark brandası çelik kontrüksiyon sistemlidir. Ve tasarlanan branda kumaşı membrand ürünüdür. Tente yerine ya da duvara sabitlenerek montajı kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Hem tekerlekli hem de betona sabitlenmesi özellikleri ile dilediğiniz yere konumlandırabilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklıdır.

Otopark brandası siz müşterilerimizin tasarımlarına, zevkine, ölçü ve modellerine göre özel olarak tasarlanmaktadır. Dilerseniz çok daha estetik ya da sıra dışı bir şekilde de tasarım yaptırabilirsiniz. Dilediğiniz alana uygun ölçülere sahip olarak renk ve özelliklerde yaptırabilme özelliğine sahipsiniz. Renk seçenekleriniz oldukça fazladır. Dilediğiniz renklerdeki kumaşı tercih edebilirsiniz. Açık havada koruyucu olarak kullanılacağı için branda rengini buna göre tercih etmenizde yarar vardır. Brandalar dolar kuru üzerinden temin edilmektedir. Belli bir fiyat belirtilememektedir. Çünkü dilediğiniz renk ve boyutları tamamen değişmektedir. Bizimle iletişime geçerek örnek tasarımlarımızdaki fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  

Şeffaf Branda Antalya Tente

çık havada kullanılması ile birlikte mevsimlere göre avantaj sağlayan ve yağmurdan, soğuk havadan, güneşten etkilenmemek için de kullanılmaktadır. Şeffaf branda tasarımları ile hayatınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

Antalya tente ile dilerseniz balkon kapama, kış bahçesini soğuktan korumak için en ideal yöntemdir. Görüş alanınızı kısıtlamamaktadır. Dilerseniz cafe bahçelerinizde, restoran bahçelerinizde de estetik ve şıklık katacak bir ortam sağlayabilirsiniz. Şeffaf brandalar mika kumaşlardır. Brandalar özel üretim yapılarak ihtiyaca yönelik tasarlanmaktadır. Ayrıca her türlü hava koşuluna karşı kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Şeffaf brandalar çok amaçlı olarak kullanabilme imkanına sahipsiniz. Montajlama kullanımda bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Özel bir uygulama ve farklı bir işlem gerektirmemektedir. Genişliği oldukça fazla olan alanlarda da kullanım imkanına sahipsiniz.

Şeffaf Branda Kamelya Fermuarlı Sistem

Bahçenizdeki kamelyayı kapatmak için mükemmel bir çözüm olarak fermuarlı sistemi deneyebilirsiniz. Fermuarlı sistem özelliği ile brandanın istediğiniz oranda açıp kapatabilirsiniz. Kaliteli bir mikadan yapıldığı için şeffaf branda cam gibi görünüm sağlamaktadır.

Şeffaf branda mekanların estetiğine uyum sağlamaktadır. Eğer kış bahçeleriniz için yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa dayanıklı, sağlam ve estetik anlamda sizin ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Isı yalıtımı sayesinde dört mevsim kullanabilme olanağına sahip olabilirsiniz. Profesyonel olarak tüm kurulum hizmetleri tarafımızca sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak geliştirilmiş tasarımlarla tam işçilik hizmet verilmektedir.

Şeffaf branda kullanım alanları kış bahçesinde, cafe, otel ve restaurant gibi mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

11.11.2022
111
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?