650 Gr Branda Fiyatı

650 Gr Branda Fiyatı

Pvc Polyester branda 1100 denye olarak ürettiğimiz brandalarımız genellikle metre karesi 650 gram olan ürün tercih edilmektedir. 650 Gr Branda Fiyatı ise ebatlarına göre hesaplanmaktadır.

Günümüzde pvc polyester branda bir çok alanda tercih edilmektedir. Gerek sağlamlık yönünden gerek ise uzun ömürlü kullanım süresinden dolayı tercih edilen branda ürünü genellikle 1100 dtex olarak üretici fabrika tarafından üretilmektedir.

1100 Denye Branda özellikleri; demek ise 8*8 kumaş iplikten 2500N/5cm, 220N/5cm gibi kuvvetlere sahip olan, -30/+70c gibi hava şartlarına uygun şekilde üretilmiş pvc branda kumaşlardır.

650 Gr Branda Fiyatı

650 Gr Branda Fiyatı Nerelerde Kullanılmaktadır.

PVC Branda genel olarak sağlamlık yönünden tercih edilen %100 polyester kumaş olmasından dolayı genellikle kullanım alanları;

 • Tır Kamyon sal ve kapalı dorselerde
 • Halı saha kapalı alan oluşturma amaçlı kapatmalarda
 • Spor komplekslerinde
 • Taziye veya düğün gibi çadırlarının etkinliklerinde
 • Asma germe gibi çelik konstrüksiyon çadır yapılarda
 • Afad veya kızılay çadırlarında
 • Hayvan barınak büyük çadırlarda
 • Çatı kaplamalarında
 • Reklam baskılarında

Pvc polyester branda kumaş türünde genellikle 1100 dtex 650 gr/m2 metre karesi gelen pvc brandalar sağlamlık yönünden toprak havuz gölet yapımında kullanılmaktadır. Tarımsal alanlarda suyun yetersiz kaldığı yerlerde su tutup aynı günlerde bahçede bulunan tüm ağaçları su vermek için gölet yapımında çukur içine serilen branda türleridir. Su tutma amaçlı kullanılmaktadır.

Polyester Branda metre Fiyatları alınacak polyester brandanın metre kare ağırlığı ve denye kumaş iplik türüne göre fiyatı değişim göstermektedir.

1100 denye brandanın bir diğer özelliği ise alev yürümez ( alev yürütmez) özellikli olmasıdır. Alev yürütmez özelliği branda bir yangın esnasında yanmaya devam etmez veya alev almaz yanıp sönmesidir. Alev yürütmez branda olmasında dolayı depolama tipi depo çadır, hangar çadır, afet ve yan yana kurulan mülteci çadırlarında tercih edilen branda türüdür.

Pvc Polyester Branda Nasıl Yapıştırılır?

Pvc polyester branda bir birine ek yapılıp istenilen ebatlara ulaşılabilmesi için yüksek ısı hava tabancasına ihtiyaç vardır. Yapıştırma makinesi dediğimiz leister marka ısı hava tabancaları 1600 w ısıya kadar üflemekte olup pvc brandanın birbirine ekleme yapılırken iyi derece kaynaşmasını sağlamaktadır.

Pvc polyester brandada su geçirmemesi için yapılan eklerde branda kaynak makinesi kullanılmalıdır. Dikiş su alabildiğinden dolayı sızdırma yapmaması için ısı hava tabancası tercih edilmelidir. Üsteki branda 2,5 cm en az üsteki branda ile üst üste bindirildikten sonra kaynak makinesinin ucu araya alınarak üsteki brandaya merdane ile ağırlık uygulanarak birbirine yapışması sağlanmalıdır. Pvc branda 650 gr branda fiyatı için online alış veriş sitemizden satın alabilirsiniz.

Brandalarda ihtiyaç duyulan kuşgözleri 50 veya 40 cm ara ile çakılmalıdır. Gerektiğinde brandanın kenar iç kısmının içine 6mm halat koyularak brandayı germe esnasında kuşgözlerinin atmasını önlemiş oluruz.

650 Gr Branda Fiyatı Pvc Branda İle Minder Yapımı?

Spor salonları minderi genellikle 650 gram pvc polyester branda ile kaplanır, içerisinde 20 cm kalınlığındaki veya 10 cm kalınlığında sünger kullanılmaktadır. Minderlerin daha uzun ve içerisindeki süngerin su vb gibi sıvılarla temas etmesi için su geçirmez pvc 1100 denye branda ile kaplı olmalıdır.

Pvc Polyester Branda ile Sal dorsede Kamyon Tır Çadırı Kullanımı

Pvc Polyester branda tır çadırı ve kamyon çadırı olarak kullanılmaktadır. Firmamız Akay tente önerdiği ürünler olarak 620 gram 320 cm eninde ilaçlı olan pvc brandayı tüm kamyon çadırlarında tercihen kullanmaktadır. Rüzgarlı havalarda veya kış aylarında çatlamaz, kırılmaz olan ilaçlı pvc brandamız 320 cm ortası 15,5*320 cm yanları 100 cm 230 gram pilsa branda kullanmaktayız. 120 cm birinci şerit kuşaklara bağladığımız 1ci kalite lastiklerimiz ile 2 şerit kuşaklara 100 cm lastik uzunluğu bağlamaktayız. Bunun Yanında 230 gram pilsa brandalardan 15,5mx5 metre tepe çadırı imalatını da yapmaktayız. Balya çadırları olarak yüksek yüklerde 200 gram metre kare ağırlığı pilsa branda 17mx7m olarak müşterilerimize sunduğumuz pilsa balya çadırları da mevcut olup bunun yanında 18mx8m kapaklı saman çadırı üretimlerimiz de vardır.

650 Gr Branda Fiyatı Pvc Branda Fiyatları

650 Gr Branda Fiyatı metre kare olarak en ve boyun çarpımıyla hesaplanmaktadır.

Örnek olarak 10mx10m 1100 denye pvc branda 100 metre kare gelmektedir, 100 metre kare pvc brandanın güncel fiyatı üzerinden hesaplanması yapılarak müşteriye fiyat verilmektedir. Sizinde

650 Gr Branda Fiyatı na ihtiyaçınız var ise satış temsilcilerimize yazabilirsiniz.

 • Tır Brandası m2 fiyatı
 • polyester branda kumaşı650 grmt2bordo 150
 • branda kumaşı650 grmt2bordo 150 cm
 • kumaşı650 grmt2bordo 150 cm en
 • marketim polyester branda kumaşı650 grmt2bordo

26.12.2022
156
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?