2. el mafsallı tente fiyatları

2. el mafsallı tente fiyatları

2.El Tente Hakkında

 Bütçeniz sıfır tente almaya yetmiyorsa, her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarıma sahip olan, uygun fiyatlı ikinci el tente alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tente, her alanda kullanılabilen genellikle binalarda, yazlıklarda, küçük işletmelerde, kafe ve restoranlarda tercih edilen bir üründür. Bulunduğunuz mekanı dış etkenlerden koruyacak olan tente mutlaka her işletmede kullanılması gerekmektedir. Firmamız bünyesinde birçok model ve tasarımda birçok ikinci el tente bulunmaktadır. Bundan dolayı bütçeniz sıfır tente almaya yetmiyorsa rahatlıkla ikinci el ürün alabilirsiniz.

İkinci el birçok tente, birinci el gibi kaliteli ve yıpranmamış olabilir. Bu durumda ekstra para ödemek yerine ikinci el olan bir tente alarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birçok kişi kısa süre kullanarak tentesini satışa sunabilmektedir. Siz de mekanınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz, sağlam ve temiz tente arıyorsanız, ikinci el tentelerden rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2. El Tente Satışı

Firmamız ile iletişime geçerek 2. El tente almanız mümkündür. Firmamız bünyesinde her tarzda ve modelde ikinci el tenteler bulunmaktadır. İsterseniz körüklü isterseniz pergola ya da kasetli ikinci el tente alabilirsiniz. Size birçok konuda yardımcı olabilecek olan firmamız, kullanacağınız alana uyacak boyutlarda ve tasarımlarda ürünleri sunacaktır. Bu ürünler arasından isteğinize göre seçim yapabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı 2. El Tente

İkinci el tente, sıfır tenteye göre çok daha uygun fiyatlıdır. Bu yüzden eğer bütçeniz sıfır tente almaya yetmiyorsa, kullanılabilir, sağlam ve temiz ikinci el tente almanız çok daha uygun olabilir. Böylece bütçenizle orantılı olarak uygun seçenekleri inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz. İstediğiniz model, renk ve boyutlarda tente bulabilirsiniz. Firmamız kullanılamaz durumda olan arızalı tentelerin satışını yapmamaktadır. Bu yüzden uygun fiyatlı ikinci el tenteler için bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Mafsallı tente kaç metre açılır?

Tente mafsallı açılımı maksimum 350 cm.dir. Fakat bu mesafe maksimum 6 metre boy için geçerlidir. Yani mafsal açılım boyu tentenin uzunluğu ile doğru orantılı olarak değişmektedir.

Mafsallı tente nasıl çalışır?

Bu tenteleri kelime anlamı dirsek olduğu için dirseğin çalışması gibi düşünebilirsiniz. Yani bu tenteler bir dirsek gibi iç içe kıvrılarak kapanmakta – açılmaktadır. Bu özellik de tentenizin kapandığında neredeyse hiç yer kaplamamasını sağlar. Yani bu tenteler sizi yerden de tasarruf ettirecektir.

03.11.2022
3.392
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?